15 – 21.01.2024

• SOBOTA: 18:00
    •  Do Miłosierdzia Bożego za duszę śp. Józefa, Agnieszki, Wiktora, Cecylii, Tomasza, Stefana, Sebastiana Kasperków, Jana Ratajszczaka, Stefana Szłapkę i zmarłych z rodziny.
    •  Śp. Pelagię Leona Nowak, Marię Piotra Ratajskich,
    •  Śp. Lukasza Siejek, od Sabiny Antoniego Szymczakz rodziną.
    •  11 roczn. śp. Stefana Matuszewskiego, Krzysztofa Bartosza Stanisławiaków, zm dziadków.
    •  6 roczn. śp. Stefana Szłapki
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Śp. Stanisława Bartkowiaka od kuzynki Cecylii Jankowskiej.
    • Śp. Longinę Henryka Mariusza Każmierczaków, Helenę Bronisława ewę Kobusów, Aleksandrę Stanisława Bartkowiaków.
    • Z okazji Dnia Babci i Dziadka o łaski Ducha św. w przekazywaniu Mądrości Bożej nowemu pokoleniu.

1. Wyłoniona została ekipa wykonawców remontu wieży świątyni św. Barbary- to pan Szymon Rzepka z Bucza.
2. Drugi etap to spisanie umowy wykonawczej z gminą na sumę 470 tys. zł.
3. Ofary z kolędy z Gryżyny cz. gospodarczej.
4 . Proszę pozostałe rodziny do ofiarności na ten zbożny cel. ofiary podpisane w kopertach proszę składać na tacę w czasie mszyśw. Sobotniej lub niedzielnej.
Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Magdaleny Skrzypczak, Beaty Marciniak, Grażyny Marciniak, Krystyny Niemyjskiej, Stanisława Wojtaszka.