(Na zdjęciu powyżej Św. Agnieszko z Montepulciano – wspomnienie 20.04)
15- 21.04.2024

• CZWARTEK:
      •  Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla
        solenizantów Roberta, Sary, Łukasza, Wojciecha, Jerzego.
    • 18:00
      •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej.
      •  29 rocz. śp. Ryszarda Stachowiaka, Janinę, Andrzeja, Franciszka Musiałów i zmarłych z rodziny.
    • 09:30
      • Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. boże dla dzieci, wnuków i prawnuków prosi Stanisława.
      • Śp. Romana Wojciechowskiego od mamy Aleksandry z Lechem.
      • Śp. Mariannę, Ignacego Bieczyńskich i zmarłych z rodziny Kruków i Bieczyńskich.
      • Jadwigę Józefa Stanisława Podrzyckich, Mariannę Bolesława Józefa Miedziaszczyków.

1. Do bram nieba zapukała śp. Wioleta Daszkiewicz – Idziak lat 57 modlitwa o zbawienie w pon 11.30
2. W środę o 17.30 – spotkanie dzieci kl. 3 – w Racocie
3. Informacja z Kuri Poznańskiej – w czw. w St. Oborzyskach spotkanie przedstawicieli Rady Duszpasterskiej o g. 18.00 i szafarzy eucharystii – o 19.30
4. W piątek 24 procesja różańcowa z Fary Kościańskiej o g.18.00 do Bonikowa o 20.00
5. Zapraszam rodziców i młodzież na triduum przygotowania do sakr. Bierzmowania w niedzielę 21.04 o g. 14.00 w świątyni w Racocie.
6. Obfitości Bożego błogosławieństwa dla ofiarodawców na rzecz Caritas – 840zł.
7. Troska o świątynie- podejmą rodziny Gryżyny cz. gospodarczej – Elżbiety K, Karoliny S, Michaliny K, Bogumiły K, Kazimiery N.