16-22.01.2023

• SOBOTA: 18:00
    • Śp. Bronisławę Kaminską od córek Elżbiety, Aliny, Beaty, Ilony i Honoraty.
    •  Śp. Władysława Zatwarnickiego od rodziny Olejników i Taczkowskich.
    •  3 rocz. śp. Mariannę, Józefa Kociuckich, Andrzeja, Józefę,Stanisława Dudów i zmarłych z rodziny.
    •  10 rocz. śp. Stefana Matuszewskiego oraz zmarłych: Krzysztofa, Bartosza, Józefa, Ryszarda Stanisławiaków i zmarłych dziadków.
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Śp. Andrzeja Nowaka od Nadii, Tomasza i Dominiki z rodzinami.
    • Do Miłosierdzia Bożego za duszę śp. Józefa, Agnieszki, Stefana, Wiktora, Cecylii, Tomasza, Sebastiana Kasperek, Jana Ratajszczaka, Stefana Szłapkę i zmarłych z rodziny.

Kolędowanie dla rodzin kolejnych ulic Gryżyny:
• czwartek, od g. 14.00 – ul. Zielona od nr 1, ul. Mostowa.
• piątek, od g. 14.00 – Oficyna i pozostała część ul. Zielonej.

1. Firma brukarska zakończyła prace przy granitowej drodze procesyjnej wokół świątyni. Prace trwały miesiąc, przerywane pogodą i trudnościami technicznymi, niech to dzieło raduje użytkowników i chwali Dobrego Boga niezniszczalnością przez kolejny wiek. Wcześniejsza betonowa nawierzchnia służyła 40 lat.
2. Serdeczne dziękczynienie dla Panów wspomagających likwidację klonów przy cmentarzu. Klony były w dużej części spróchniałe, dobre konary w tartaku Pana Łabińskiego, przetarto na deski.
3. Na chórze powstała funkcyjna półka na elementy służące do wystroju kościoła podczas roku liturgicznego.
4. Składamy pierwszą ratę ofiar za ławki.
5. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Moniki Dz., Izabeli J, Małgorzaty Z, Krystyny R i Waldemara J.