24.04 – 30.04.2023

• CZWARTEK: 18.00
    •  Za parafian o budowanie piękna świata i dobra Ojczyzny
    • 13.00 – 80 lat Stanisławy, z dziękczynieniem Bogu i Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże dla Jubilatki na dalsze lata.
    • 15.00 – 50 rocz. ślubu Teresy i Władysława Nowaków, z dziękczynieniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jubilatów i całej rodziny.
    • 18.00 – Śp. Halinę, Kazimierza, Teodorę, Franciszka, Antoninę, Franciszka Musiał, Antoninę, Michała Wojdowskich, Rafała Hartwik.
  • NIEDZIELA: 09:30
    •  Śp. Annę Siejek od brata Romana z rodziną

1. Niech dobry Bóg błogosławi łaskami ofiarodawców dzielących się z braćmi w potrzebie – szczególnie w sytuacji dramatu wojny i ubóstwa. 540zł.
2. Dzisiaj o g. 14.00 zapraszam rodziców i dzieci 3 klasy do Kany G. Racot
3. Serdeczne podziękowanie dla składających ofiary na daninę diecezjalną w kopertach i wpływające na konto parafialne.
4. W poniedziałek 1.05 uroczystość św. Józefa, 2.05 święto flagi a w środę 3.05 NMP-Królowej Polski i Konstytucji 3 maja. O godz. 9.30 dziękować będziemy członkom OSP naszej parafii – serdecznie zapraszam.
5. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Gryżyny