19 – 25.02.2024

• CZWARTEK:
    • 17.30 – Droga Krzyżowa
      • O łaski dla rodzin parafii w przygotowaniu serc na czytanie i rozumienie Słowa Bożego, ku zbudowaniu wiary, nadziei i miłości.
  • SOBOTA: 18:00
    • Śp. Marię Królik, zmarłych rodziców, teściów i zmarłych z rodziny.
    • Śp. Urszulę Małczyńską od córki i synów.
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Artkowiaków i Papieży.
    • Śp. Aleksandry, Stanisława, Cecylii, Wojciecha Bartkowiaków, Stanisławę, Tomasza, Franciszkę Kaźmierczaków

1. W czwartki o godzinie 17.30 Droga Krzyżowa, dzieci kl.2 i 3 otrzymują kolejne obrazki stacji Drogi Krzyżowej.
2. Gorzkie żale w sobotę i niedzielę 15 minut przed mszą św.
3. W niedzielę Siostry Zgromadzenia Sióstr Maryi w Duchu św. s. Edyta i s. Emma będą dzielić się świadectwem pracy ewangelizacyjnej na prześladowanej wojną Ukrainie. Będzie kolejna możliwość wsparcia Zgromadzenia i rodzin Ukrainy modlitwą i ofiarą.
4. W Środę Popielcową zostało przesłane od parafii 940 zł na rzecz Ukrainy..
5. Od poniedziałku 26.03 do środy Siostry poprowadzą rekolekcje dla Szkoły Podstawowej w Racocie.
6. Sprzątanie świątyni powierzamy rodzinom Pani: Ilony B, Marty P, Ireny S i Stefana S. Ta grupa rodzin z Osieka kończy troskę o świątynie. Dziękujemy za zaangażowanie, ofiarną i budującą służbę. Przekazujemy tę posługę rodzinom Nowego Dębca.