20 – 26.02.2023

• ŚRODA: Środa Popielcowa
    • 9.30 – O łaski Ducha św. w kolejnym poście naszego życia
      • poświęcenie książeczek dzieci III – kl.
      •  O łaskę korzystania z pomocy religijnych dla dzieci otwierających serce Jezusowi.
      •  Śp. Czesława Andrzejewskiego od rodz. Golembka i Pierzchlewicz.
  • CZWARTEK:
    • 17.30 Droga Krzyżowa – o łaski dla rodzin parafii w przygotowaniu serc na czytanie i rozumienie Słowa Bożego, ku zbudowaniu wiary, nadziei i miłości.
  • SOBOTA: 18:00
    • Śp. Aleksandrę, Cecylię, Wojciecha Bartkowiaków, Stanisławę, Tomasza, Franciszki Kaźmierczaków.
  • NIEDZIELA: 09:30
    • O łaski trzeźwość dla Narodu – przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich

1. Wszelkie Błogosławieństwo Boże niech ożywia dzielących się dzisiaj wsparciem duchowym i materialnym dla ofiar kataklizmu.
2. W środę – rozpoczynamy Wielki Post – wymownym znakiem pokory posypania głowy popiołem – msze św, o 8.00 i 16.30, a w Gryżynie 9.30 i 18.00. Na mszy św. o godz. 18.00 – poświęcenie książeczek dzieci kl. III , w środę obowiązuje post ścisły – przyjmujemy posiłek 1 raz do syta i 2 razy posilenie. Zapraszam do postu o chlebie i wodzie w intencji pokoju na Ukrainie.
3. Tydzień modlitw o trzeźwość Narodu
4. Nabożeństwa Wielkiego Postu – w czwartki o godzinie 17.30 Droga krzyżowa, w niedziele Gorzkie Żale 15 minut przed mszą św. Dzieci kl.2 i 3 otrzymają plansze motywujące do odkrycia – jak wielka jest miłość Jezusa, aby mnie zbawić.
5. Ofiary w skarbonach – 120 zł a w skarbonie przy św. Antonim 210 zł.
6. 9 osób pomagało w czwartek przy rewitalizacji grobowca śp. rodziny Zakrzewskich
7. Nauki przedmałżeńskie – Konferencje od 26.02 2023 od godz. 15.30 przez 4 kolejne niedziele gdzie – w Śmiglu parafii WMNP
8. Sprzątanie świątyni powierzamy rodzinom Pani: Angeliki K, Natalii J, Ilony B, Kazimierza K.
9. Dziękujemy rodzinom Osieka. Od 4 marca troskę o świątynię polecamy rodzinom Nowego Dębca