INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
20 -26.11.2023

• CZWARTEK: 18:00
    •  Z tyt. uroczystości św. Cecylii, o bł. Boże dla organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca.
    •  W intencji solenizantów: Rafała, Janusza, Cecylii, Katarzyny, ks. Janusza Sobczaka.
  • SOBOTA: 18:00
    • Śp. Andrzeja Gulika w I rocz. prosi żona Cecylia oraz o bł. patronki św. Cecylii.
    • Śp. Helenę Ratajczak o radość życia w Niebie, za zmarłych dziadków, rodziców, rodzeństwo, kuzyna Kazika oraz do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie dla proszących o modlitwę.
    • Chrystusowi Królowi Wszechświata niech płynie cześć i chwała w budowaniu wspólnot modlitewnych, biblijnych i Wojowników Maryi, o łaskę gorliwości w przygotowaniu serc na Adwent.
  • NIEDZIELA: Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 09:30
    •  Za zmarłych Rodziców, Teściów i męża Zenon,zmarłych z rodziny oraz Halinę i Stanisława Ćwiertnia.
    • Śp. Joannę, Czesława Kruk, Czesława Czaple, Stefana Janiszewskiego, Stanisławę, Juliana Biegańskich, Stanisławę, Józefa, Jana, Jacka, Pawła, Mateusza Wojtkowiaków, Iwonę Jędroszkowiak, Leszka Kuśnierka, Kazimierza Piaseckiego.

1. Niech Bóg bł. wszystkim, którzy złożyli ofiary za ławki na rok 2023.
2. W czwartek spotkanie Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej, po mszy św. o godz.18.45 w „Wieczerniku”.
3. Za tydzień w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
4. W niedzielę, po mszy św. o 9.30 spotkanie Rodziców dzieci klas II.
5. Misje sprzątania kościoła powierzamy rodzinom:
Jadwigi H, Beaty Sz, Magdaleny G, Elżbiety R.