22-28.01.2024r.

• CZWARTEK: 18:00
    • W uroczystość nawrócenia św. Pawła Apostoła – o łaski nawrócenia dla chrześcijan wg. nauki Jezusa – nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
    • W intencji solenizantów – Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
  • SOBOTA: 18:00
    • Śp. Łukasza Siejek – Heleny Stefana Siejek z rodziną od Ludmiły
    • I r. śp. Czesława Andrzejewskiego i 19 r. Ryszarda Mocka, od
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Śp. Stanisława Bartkowiaka od kuzyna Józefa Bartkowiaka z rodziną.
    • Śp. Józefa Annę Ignacego Kolędów, Władysławę Feliksa Jana Mariannę Staniszczaków.

1. Seniorom składamy życzenia aby z żywą wiarą i radością w sercu dzielili się mądrością codziennego życia. Oni są najbardziej cierpliwi, cenimy ich doświadczenie życiowe.
2. W czwartek zapraszam na uroczystość nawrócenia św. Pawła Apostoła i modlitwę za solenizantów – Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
3. Za tydzień, w piątek – 2.02. 24r. – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcimy świece dzieci klas III.
4. Trwajmy w kolędowej modlitwie w rodzinach, aby duchowe owoce zawierzenia Bogu ożywiały plany w nowym roku. Duch św. objawia nam potrójną misję chrztu św. „ Nauczycielską, Kapłańską i Królewską”

5. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Izabeli J, Małgorzaty Heleny Z, Elżbiety S, Krzysztofa M