INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
22 – 28.05.2023

• WTOREK:
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe.
  • CZWARTEK:
    • 17.00 – spotkanie dzieci I – kom św.
    • 18.00 – Nabożeństwo majowe O łaskę wdzięczności za Macierzyństwo i Ojcostwo – dar życia i wychowanie
    • 17.45 – Nabożeństwo majowe ,
      • Śp. Wandę Wędzińską (23 rocz. )
      •  Śp. Krzysztofa Stanisławiaka w I-rocznicę, Bartosza Ryszarda Józefa Stanisławiaków Stefana Matuszewskiego i zmarłych dziadkow.
      •  Śp. Grzrgorz Jakuba Selmoser i zmarłych z rodziny, Igę Kazimierza Ratajczaków i zm z rodziny i oczekujących jeszcze na spotkanie z Jezusem
  • NIEDZIELA :
    • 9.30 – o Laski dla Heleny Golębka, z dziękczynieniem za wiek życia na ziemi. 100 lat pielgrzymki po ziemi niech wyzwala zachwyt i radość za otrzymane łaskę długowieczności i prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jubilatki i rodziny wspierającej szlachetną seniorkę.

​ Otwórzmy nasze serca i umysły na Dzień Matki, módlmy się, aby relacje między matkami i dziećmi były na wzór Maryi i Jej Syna. Niech dzieci błogosławią Boga za ofiarną miłość Mam i darzą wdzięcznością. W środę zapraszam na nabożeństwo majowe w tej intencji.

1. W piątek od g. 19.10 – Spowiedź św. z tyt. I Komunii św. w Racocie – zabrać książeczki
2. W sobotę 27.5 – w Choryni uroczystość upamiętniająca dzieło gen Edmunda Taczanowskiego i powstańców styczniowych. O godz. 14.00 Msza św. i koncert na dziedzińcu przed dworem w Choryni
3. W pon 14.06 pielgrzymka do MB- w Licheniu 20 dzieci – I – Kom z opiekunami. Zapraszam chętnych do udziału -15 wolnych miejsc, lista w zakrystii
4. Są wolne miejsca w pielgrzymce do Rzymu dl 6 osób
5. 27 spotkanie młodzieży w Licheniu – 3.06. O godz. *.30 wyjazd z kościana przy Szkole nr.5 – powrót ok. 3.00 Zapisy we biurze Fary.
6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Urszuli R, Mirosławy G, Agnieszki G-K, Romy G, Zofii Sz, Genowefy O