23-29.01.2023

• CZWARTEK: 18:00
    • W uroczystość nawrócenia św. Pawła Apostoła – o łaski nawrócenia dla chrześcijan wg. nauki Jezusa – nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
      W intencji solenizantów – Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
  • SOBOTA: 18:00
    •  Za parafian z dziękczynieniem Dobremu Bogu za Łaski kolędowania
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Śp. Bronisławę Kaminską od mieszkańców Osieka.
    • 13 rocz. śp. Ignacego Stachowiaka, za zmarłych z rodziny Walczaków i Stachowiaków oraz o bł. Boże.

1. Seniorom składamy życzenia aby z żywą wiarą i radością w sercu dzielili się mądrością codziennego życia.
Oni są najbardziej cierpliwi, cenimy ich doświadczenie życiowe.
2. W czwartek zapraszam na uroczystość nawrócenia św. Pawła Apostoła i modlitwę za solenizantów – Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
3. Za tydzień, w czwartek – 2.02. 23r. – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcimy świece dzieci klas III.
4. Bogu niech będą dzięki za kolędowe spotkania w rodzinach. Dominowała atmosfera życzliwości i radości co potwierdzały kolędowe ofiary za które składam serdeczne dziękczynienie.
5. Trwajmy w po-kolędowej modlitwie w rodzinach aby duchowe owoce zawierzenia Bogu ożywiały plany w nowym roku. Duch św. objawia nam potrójną misję chrztu św. „ Nauczycielską Kapłańską i Królewską”
6. Rada Ek. i Duszpasterska zaprasza w niedzielę 29.01 o godz. 14.00 na wieczór wdzięczności Bogu za wykonane dzieła dla parafii. Kogo ? Zespół inżynieryjny i niewiasty zatroskane pomocą przy budowaniu żłóbka, Grobu Pańskiego, odpustu., Sołtysów i ministrantów, szczególnie nowych….. W programie Kolęda, kawa z ciastem zabawa pt. „grasz czy nie grasz” Niespodzianka
7. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Kamili Z, Elżbiety S, Krystyny D, Heleny Z.