INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
24 – 30.07.2024

• CZWARTEK:
    • Z tytułu uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła o bł. Boże i ożywienie wiary na wzór apostołów w rodzinach Gryżyny
    •  W intencji solenizantów Jana Danuty Wandy Władysława Piotra i Pawła.
    • 15.00  – radosny Jubileusz -100 lecia OSP Gryżyny. (14.45 – przemarsz do świątyni)
    • 18.00 –
      •  Śp. Mariannę, Mariana Frąckowiaków, Mariannę, Franciszka Ciszewskich, Ryszarda Stelmaszyka.
      •  Śp. Remigiusza Przybyłek od Joanny, Krystyny i Elżbiety z rodzinami.
      • O mądrość Ducha św. w zagospodarowaniu czasu wakacji, o bezpieczny odpoczynek, radość w dzieleniu się z innymi wiarą i życzliwością.
      • I rocz. śp. Kazimierza Piaseckiego.
    • Nowy Dębiec: 11:30

1. Wakacje! Prośmy Ducha św. o łaskę mądrego gospodarzenia świętym czasem odpoczynku i rozrywki. Zachęcam rodziców aby pomogli dzieciom i młodzieży w sięganiu po dobrą książkę, która rozwija wyobraźnię, uspokaja, uczy cierpliwości i pokory.
2. Od 1.07 czas wakacji – zatem proszę sprawy biurowe załatwiać w tym tygodniu.
3. Chrzest w parafii 27. 07 sobota o godz. 15.00
4. Troska o czystość i estetykę świątyni rodzinom Izabeli Biszof, Krystyny Krystek, Ewy Zając, Pauliny Stachowskiej, Elżbiety Kurasińskiej.
W następnym tygodniu troskę o dom modlitwy powierzymy rodzinom Gryżyny części Stadniny.