4 -10.03.2024

• 18:00 – W II rocznicę śp. Zofię , Józefa Kaźmierczak
  • NIEDZIELA 09:30
    • Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Korbusów
    •  Śp. Stanisława Lemańskiego o bł. Boże dla rodziny.
    •  Śp. Bożenę Wędzińską Józefa Szymkowiaka
Bóg powołał śp. Jana Jakubowskiego, lat 61 z Racotu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
1. W piątek 8.03 – Dzień Kobiet – niech będzie okazją wypowiedzenia naszych serdeczności niewiastom w naszych rodzinach i otoczeniu. Drogie Panie przyjmijcie życzenia, naśladowania NMP w posłuszeństwie Jej Synowi Jezusowi.
2. Zapraszam do czynnego uczestnictwa w piątek Drodze Krzyżowej o g. 17.30
3. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci kl. III w niedzielę 10.03 po Gorzkich Żalach -14.45 a w niedzielę 17.03 rodziców dzieci kl. II
4. Zachęcam do modlitwy o łaskę pokoju na Ukrainie. Darem serca wsparliśmy wspólnotę Sióstr Maryi w Duchu św. – sumą 1.500 zł.
5. Danina to wspieranie instytucji diecezji i Kościoła – dz. za ofiary w kopertach lub na konto parafii.
6. Wkrótce 19.03 – uroczystości św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin, ojcostwa, młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni narzeczeństwie i małżeństwie.
7. Troska o świątynie – Cyryla K, Klaudia R, Monika K, Kazimiera B, Helena K.