26.02 – 3.03.2024

• CZWARTEK
    • 9.00 – przygotowanie do Chrztu św.
    • 17.00 – Spowiedź św.,
    • 17.30 – Droga Krzyżowa,
    • 18.00 –  Śp. Franciszka, Cecylię, Jadwigę Wleklik, Janinę, Jana Goliwąs, Marię Kasprzak, Alfonsa Sobkowiaka, Wojciecha Demskiego, Franciszkę Baranowską oraz zmarłych z rodziny Wleklik, Goliwąsów i Baranowskich.
  • SOBOTA
    • 18:00 – W intencji solenizantów Romana,  Heleny, Hieronima, Kazimierza, z dziękczynieniem za zaangażowanie w życie parafii, o wytrwałość w naśladowaniu swoich patronów.
  • NIEDZIELA 09:30
    • O bł. Boże dla mieszkańców Osieka.
    • Z tyt. imienin śp. Kazimierza Piaseckiego o żywą wiarę w Zmartwychwstanie.
    • Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Matuszewskich, Stanisławiaków i Kaczmarków.
    • I rocz. śp. Anny, Łukasza Siejek o żywą wiarę w Zmartwychwstanie dla rodziny.
Bóg powołał śp. Jana Jakubowskiego, lat 61 z Racotu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
    1. Od poniedziałku do środy – rekolekcje szkolne, prowadzą siostry Zgromadzenia Maryi w Duchu św.z Ukrainy – Edyta i Emma.
    2. I pt – W czwartek, spowiedź św. o g.17.00, Droga Krzyżowa o godz. 17.30
    3. W czwartek o g.19.00 zapraszam młodzież z opracowaniem w zeszytach Ew. św. Jan 8.
    4. W niedzielę 10 marca w Racocie, po  Gorzkich Żalach zapraszam rodziców dzieci klas 3 , czyli o godz. 14.45 na wiosenną  konferencję pogłębienia wiary w obecność Jezusa w Eucharystii.
    5. Sprzątanie świątyni powierzamy rodzinom Nowego Dębca  – Anity Klabik,  Katarzyny Słomczyńskiej, Agnieszki  Jędrzejczak,  Barbary Jędroszkowiak, Janiny Piecuch.