INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
27.11 – 3. 12.2023

 • CZWARTEK: „Nawróćcie się do mnie całym sercem”
  • 17.30 – Spowiedź św.
  • 18.00
   • Do NSJ – z wynagrodzeniem za grzechy nasze i całego świata
   •  Śp. Bronisławę, Kazimierza Ratajczaków, Krzysztofa, Marię, Edwarda Elsnerów, Wandę, Stanisława Olejniczaków, zmarłych dziadków i krewnych.
   •  Za zmarłych z wymienianek rodzin Gryżyny część gospodarcza.
 • SOBOTA: 18:00
  •  Śp. Helenę, Władysława Olejnik, zmarłych z rodziny Paszkowiaków i Olejnik, o bł. Boże dla proszących o modlitwe.
 • NIEDZIELA: I niedziela Adwentu.
  • 9.30 – O bł. Boże dla rodzin Gryżyny część gospodarcza
  • 12.00: Odpust parafialny św. Barbary. Sumę będzie celebrował Ks. Dariusz Dębowski za parafian, z dziękczynieniem za wszystkich, którzy modlitwą, pracą i ofiarą przyczyniają się do budowania wspólnoty wierzących w Gryżynie, Januszewie, Osieku, Nielęgowie i Nowym Dębcu.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. W czwartek z tyt. I – pt miesiąca, spowiedź św. od godz. 17.30
2. W poniedziałek Ur. Św. Barbary, odpust w Gryżynie w niedzielę. Msze św. o godz. 9.30 i suma odpustowa o godz.12.00 . Celebruje Ks. Dariusz Dębowski.dzieci przynoszą grafikę św. Barbary modlitwą do patronki parafii poproszą o pomoc w poznaniu miłości Jezusa i Jego Mamy NMP
3. Dla Jezusa i św. Barbary Jego oblubienicy, kolejny raz , ze szczególną troską przegotujmy procesję jako żywy akt wiary. Przez lata podziwiałem starannie przygotowaną procesję : feretrony, sztandary, OSP do baldachimu.
4. Odwiedziny chorych w piątek o 9.00 Proszę zgłaszać w zakrystii

5. Troskę o świątynię powierzamy 2- zespołom rodzin : Wioletty Rzepki, Sylwii Dobraś, Doroty Kielich, Ireny Pawlikowskiej, Izy Banaszczak, Marii Bartkowiak, Haliny Wojciechowskiej.