29.01 – 4.02.2024

• PIĄTEK: Ofiarowanie Pańskie, Dzień Życia Konsekrowanego.
    • 9.15 –  Spowiedź  św.
    • 9.30 – Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Szydłowskich
    • 17.00  –
      •  O łaskę żywej wiary dla czcicieli NMPN Pomocy
      • Śp. Marię  Królik, zmarłych rodziców Katarzyny, Szczepana Królik, teściów Walentyny, Kazimierza Jankowiaków, Emilię, Czesława Królik, Martę Majorek, Monikę Zendech i zmarłych dziadków.
    • 18.00 –50 rocz. Urodzin Eugeniusza z  dziękczynieniem za dar życia i wszelkie otrzymane łaski, o bł. Boże dla Jubilata i dary Ducha św. dla rodziny.
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Bł. Boże dla rodzin Nielęgowa.
    • Śp. Łukasza Siejek od ojca chrzestnego z rodziną
    •  Śp. Zygmunta Kasprzaka od mieszkańców Osieka.
    • Śp. Ignacego Annę Józefa Kolędów, Stefanię Stanisława Barbarę Nowaków i zmarłych dziadków.
    1.  W poniedziałek o g. 9.00 zapraszam zespół do pomocy rozebrania konstrukcji żłóbka i świątecznej dekoracji.
    2. W piątek – 2.02 uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Poświęcenie świec – symbolu światła w zagrożeniach i niebezpieczeństwach życia. Spowiedź św.  o g. 9.15, msze św. o godz. 9.30  i  17.00 –
    3.  Ofiary przekazujemy na klasztory klauzurowe męskie i żeńskie.
    4. Składamy   ofiary za ławki.
 5. W czwartek  8.02  spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu       Bierzmowania, zachęcam do  opracowania kolejnych fragmentów Ewangelii.
      6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom:  Krystyny D, Marzeny P,  Kazimiery S, Krystyny B i Reginy J.