29.05 – 4.06.2023
  • WTOREK:
    •  g. 17.00 – próba dla dzieci I Kom. św.
    • 17.30 –  Nabożeństwo Majowe
  • ŚRODA:    16.15 – sprzątanie Kościoła.
  • CZWARTEK:
    • 16.45 – Spowiedź św.,     17.00  – próba dla dzieci I Kom. św.
    • 17.30 – Msza św. do Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
      • O wieczne zbawienie dla wspominanych w rocznych wymieniankach.
      • Do  NSJ z wynagrodzeniem za grzechy nasze i całego świata
      • Z tytułu Dnia Dziecka , w intencji  dzieci  o szczęśliwe, pełne mądrości, ciepła i życzliwości dzieciństwo na wzór dzieciństwa Bożego.
  • SOBOTA: 18.00
    • Śp.  Wandę, Jana Wędzińskich z tyt. imienin
  • NIEDZIELA, 9.30:
    • I Komunia św.  –  o bł. Boże i potrzebne łaski dla dzieci i rodziców w odkrywaniu Ewangelii i miłości Bożej do człowieka.
 ZAPOWIEDŹ:
    • Jakub Skrzypczak z Januszewa i Kinga Michałowska z Gierłachowa.
    • Piotr Chraplak i Irmina Knychała z Racotu
Do domu Ojca odszedł śp. Stefan Jaworski z Darnowa, lat 73, pogrzeb we wtorek, o godz. 10.00 msza św. w kościele św. Alberta. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
    1. W tym tygodniu, ostatnie Nabożeństwa  Majowe,  a w czwartek, radosny dla każdego dziecka- Dzień Dziecka – życzę rozumienia słów Jezusa „ jeśli nie staniecie się jak dzieci nie wejdziecie do Królestwa Bożego.”  zdolność słuchania i ufności dziecka – Jezus czyni kluczem Królestwa Bożego.
    2. We wtorek i  czwartek, o godz. 17.00 , próba  dzieci I Kom. św.
    3. W środę , o g. 16.15 – sprzątanie i przygotowanie świątyni na I Kom. św.
    4.  Z tyt. I – piątku  miesiąca, spowiedź św.  w czwartek od g. 16.45.
    5. W pon 12.06 pielgrzymka do MB- w Licheniu 20 dzieci – I – Kom z opiekunami. Zapraszam  chętnych do udziału są wolne miejsca, lista w zakrystii
    6. Troskę o świątynie powierzamy rodzinom dzieci komunijnych. Zapraszam też chętnych do wsparcia tych rodzin swoją pomocą dla chwały Jezusa Eucharystycznego.
Utrudnienia w ruchu drogowym, w związku z organizacją zawodów triathlonowych w Nowym Dębcu, 3.06, w sobotę, od 9.45 do 12.00  i od 13.00 do 17.00 -wyłączony ruch Nowy Dębiec-Gryżyna – Osiek;