INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
3 – 9.04.2023

• WTOREK – odwiedziny chorych 8.30 – Racot 10.30 Gryżyna
  • WIELKI CZWARTEK : 17.00
    •  W intencji dzieci kl. III i rodziców oraz w intencji studentów o dary Ducha św. aby poznawana wiedza nie burzyła relacji z Bogiem.
    •  Śp. Czesława Andrzejewskiego od siostrzenicy Natalii.
    •  Śp. Ks. Antoniego Nowaka i innych zmarłych księży, którzy służyli w tej parafii.
  • WIELKI PIĄTEK:
    • 17.00 – Męka Jezusa Liturgia Sł.Bożego, Kom. św., adoracja Jezusa przy grobie
  • WIELKA SOBOTA: Wigilia Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskiego.
    • W Racocie o 20.00 – Za parafian, o poznanie i przyjęcie miłości Bożej ofiarowanej nam przez Paschę Jezusa – przejście ze śmierci do życia.
  • WIELKA NIEDZIELA – WIELKANOC – Zmartwychwstanie Pańskie
    • 7.00 – Za parafian, o żywą wiarę w rodzinach parafii w Zmartwychwstanie Chrystusa.
    • 9.30 – Śp. Urszulę Małczyńską od Rodzeństwa.
  • PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY: W intencji KUL i uczelni katolickich o bł. Boże dla profesorów i studentów. Z dziękczynieniem za wiarę w zmartwychwstanie Jezusa i zmartwychwstanie wierzących.
    • 9.30 – za parafian o radość z zapowiedzi zmartwychwstania wierzących.

Niech dobry Bóg bł. rodzinom, które złożyły ofiarę daniny diecezjalnej.
Triduum Paschalne – Tydzień Boga i Człowieka.
Dziękczynienie za przejście Jezusa przez śmierć do Zmartwychwstania .
Odwiedziny chorych we wtorek od godz.8.30 – Racot od godz.10.30 w Gryżynie
1. Wielki Czwartek o g.17.00
2. Wielki Piątek o g. 17.00 – Liturgia Słowa Bożego, uczczenie Krzyża św. Komunia św. Adoracja przy grobie – tradycyjnie śpiew Gorzkich Żali
3. Wielka Sobota : adoracja przy grobie od 10.00 – 13.00,