INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
3 – 9.06. 2024

• PONIEDZIAŁEK, g. 17.00:
    • Do Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla rodzin Gryżyna –Stadnina oraz w intencji wszystkich zmarłych z wioski.
    • Śp. Remigiusza Przybyłek od sąsiadów ul. Zielonej.
  • WTOREK, g.17.00 :
    • Do Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże nad wioską Januszewa oraz w intencji wszystkich zmarłych z tej wspólnoty
  • ŚRODA, g. 17.00:
    • O bł. Boże w rodzinach Nielęgowa,o łaskę mądrości Bożej w wychowaniu dzieci, dobre urodzaje i zachowanie plonów oraz za zmarłych z rodzin, o wieczny pokój z Bogiem w Ojczyźnie niebieskiej.
    • Śp. Filipa Słomczyńskiego o doznanie radości Bożej uczty Nieba.
    • Śp. Romana Wojciechowskiego o doznanie radości Bożej uczty Nieba.
  • CZWARTEK, g. 18.00 Zakończenie oktawy Bożego Ciała
    • Z dziękczynieniem za łaski oktawy Bożego Ciała o bł. Boże w rodzinach parafii pw. św. Barbary w Gryżynie, o dobre urodzaje, o zachowanie plonów od kataklizmów.
    • O bł. Boże dla całej wioski Osiek i do Miłosierdzia Bożego z prośbą o wytrwanie w Ew. Jezusa O chwałę nieba dla śp. Łukasza Siejek
  • PIĄTEK: Uroczystość N.S.P.Jezusa, liturgia w Racocie ; ( nie ma postu)
    • Śp. Remigiusza Przybyłek od Mateusza z rodziną i Ryszarda z żoną.
    • 9.30 – Za parafian o żywą wiarę w obecność Jezusa pod postacią chleba i wina .

1. Odwiedziny chorych we wtorek od g. 8.30 – proszę zgłosić w zakrystii
2. Trwa Oktawa Bożego Ciała msza św. z procesja o godz. 17.00.
3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Gryżynie dla obu parafii . Msza św. i procesja wokół Kościoła do 4 ołtarzy o g. 18.00. Proszę o przygotowanie- I ołtarz – rodziny Gryżyny cz. gospodarczej, II i III – Gryżyny Stadniny, IV młodzież Nielęgowa.
4. Dzieci tradycyjnie mogą liczyć na niespodzianki.
5. W piątek Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa – liturgia w Racocie .
6. Chrzest w parafii 15.06 o godz. 15.00, przygotowanie w piątek w Racocie. Letnia zmiana godzin liturgii mszy św. – od niedzieli 23.06 w Gryżynie o godz. 8.30 a na Nowym Dębcu o godz. 11.30
7. Protokół kontroli sanepidu na cmentarzu.
8. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom:
Izabeli Wędzińskiej, Grażyny Stanisławiak, Natalii Kaczmaek,
Marty Matuszewskiej, Sławomira Olejnika.