4 – 10.12.2023

• WTOREK: 18.00
    • W intencji solenizantów – Barbary, Mikołaja Marii.
  • CZWARTEK: 18:00
    • Niepokalane Poczęcie NMP Poświęcenie medalików
      W intencji matek, niewiast i dziewcząt, aby na wzór pokornej NMP realizowały swoje powołanie.
  • SOBOTA: 18:00
    •  Śp. Jana Wędzińskiego w 17 rocz.
    •  Śp. Barbarę, Piotra Maćkowskich, Anielę, Józefa, Eugeniusza, Sławomira Ratajszczak i zmarłych z rodziny.
  • NIEDZIELA: II niedziela Adwentu 09:30
    •  80 rocz. urodzin Czesława Wędzińskiego, z dziękczynieniem za dary życia, z prośbą o bł. Boże, zdrowie duszy i ciała, o łaskę opieki Matki Bożej i św. Józefa, o przyjęcie woli Bożej, o dary Ducha św. dla całej rodziny.
    •  Śp. Bożenę Wędzińską w III rocznicę narodzin dla Nieba.

Bóg powołał do Nieba :

•  Śp. Wojciecha Biernackiego, lat 81, z Racotu;
  •  Proboszcza Parafii pw. św. Ducha z Kościana – Śp. Ks. Czesława Małychę, lat 73;
  •  Śp. Sebastiana Idziaka, lat 48, z Racotu; Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

1. Zapraszam dzieci komunijne z rodzicami w czwartek o godz.18.00 na poświecenie medalików- to uroczyste zawierzenie NMP całego życia. Jest to dla nas wszystkich zachęta , abyśmy ożywili nasze oddanie się pod opiekę Matce Jezusa.
2. Spotkanie młodzieży w czwartek po mszy św.
3. W przyszłą niedzielę „Dar serca dla Kościołów Wschodu”Módlmy się, aby Dobry Bóg błogosławił darczyńcom!
4. Spowiedź św. przed roratami, we wtorek i w czwartek. Korzystajmy z tej szansy spowiedzi adwentowej. Spowiedź parafialna w piątek 15.12 , od godz. 15.00
5. W zeszłym roku, w grudniu, z pomocą parafian dobrej woli, którzy dla chwały Bożej służą wspólnocie, przez dwa dni usuwaliśmy gałęzie z drzew wokół świątyni i rozpoczęliśmy układanie granitowej posadzki wokół świątyni.
6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Heleny B, Agnieszki K, Martyny H, Małgorzaty K.