5 -11.02.2024

• CZWARTEK : 18.00
    • W intencji solenizantów Ryszarda Romualda, Benedykta Grzegorza Katarzyny Walentego
  • SOBOTA: 18:00
    • 18.00 – Z tytułu 18 urodzin Łukasza Wędzińskiego, z dziękczynieniem za troskę wychowawczą Rodziców, z prośbą o mądrość Ducha św. w dalszych decyzjach życiowych Jubilata, o zdrowie i bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
  • NIEDZIELA: 09:30
    •  W uroczystość NMPanny z Laurdes – Światowy Dzień Chorego – o łaskę wielkoduszności w trosce o chorych i dotkniętych niemocą, o cierpliwość i nadzieje w procesie zdrowienia.
    •  Z dziękczynieniem za łaski czasu Nawiedzenia N.M.P. (IV rocznica) o otwarcie serc na wielkie tajemnice spotkania z Jezusem i Najświętszą Królową Serc, o bł. Boże dla rodzin parafii.
    •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od Izabeli i Eugeniusza Wędzińskich z dziećmi.
    •  Śp. Łukasza Siejek od sąsiadów z bloku
    •  w II rocz. śp. Haliny i za Andrzeja Stężyckich, Elżbietę Marię Piotra Rutkowskich, Zofię Leona Stanisława Kaczmarków.
    •  Śp. Mariannę Józefa Kociuckich, Andrzeja Józefę Stanisława Dudów, i zmarłych z tych rodzin.

1. Błogosławmy dobrego Boga za ofiarną pomoc przy rozebraniu świątecznego wystroju świątyni i wokół świątyni – niech patronka parafii wspiera łaskami
2. W niedzielę uroczystość NMPanny z Laurdes – Światowy Dzień Chorego – módlmy się o łaskę wielkoduszności w trosce o chorych i dotkniętych niemocą, o cierpliwość i nadzieje w procesie zdrowienia.
3. W czwartek zapraszam mł. o 18.00
4. Na klasztory zebraliśmy 910 zł.
5. Chrzest dla parafii 2.03. 13.04 w soboty o g.15.00
6. W środę za tydzień 14.02 św. Walentego patrona czystej Miłości wg. I Kor. 13.6.
Cztery lata temu ,była nam dana wielka łaska Maryi – pielgrzymującej do naszej parafii -w cichości serca zawierzaliśmy Jezusowi i Jego Matce naszą przyszłość..
6. W środę 14.02 rozpoczniemy 6 tygodni -wielkiego postu – środa popielcowa rozpoczyna ten święty czas odkrywania sensu naszej ziemskiej drogi.
7. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Agnieszki G , Marioli Zdzisława S, Hanny S, Tadeusza U.