5 – 11.09.2022

• CZWARTEK: 18.00
    • O bł. Boże dla uczniów klas I i ich rodziców. Zawierzenie M.B. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
    • Za rodziny dzieci klas III i IV, aby uczyły się być uczniami Chrystusa – o bł. Boże w przygotowaniu do otwarcia serc Jezusowi w Eucharystii list. Mały P.Kat.
    •  W intencji młodzieży kl. 6 i 7 przygotowującą się do Sakr Bierzmowania.
    •  W 20 rocz. ślubu Izabeli i Eugeniusza Wędzińskich z dziękczynieniem za odebrane łaski i prośbą zdrowie i o bł. Boże dla małżonków i rodziny.
    •  Śp. Romualda Marciniaka od Sławka z rodziną.
    •  Śp. Władysławę Feliksa Jana Bródkow, Mariana Staniszczaka, Józefa Kolędę, zm z rodz. Bródkow, Biegańskich, Staniszczakow.
    •  Śp. Leszka Klemczaka i zmarłych z rodziny.
    •  Śp. Barbarę, Piotra Bździel od brata Szczepana z Kazią.
    •  Z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa i bł. Boże dla rodzin Gryżyny cz. gospodarczej

1. W czwartek o g.18.00 – zapraszam rodziców i dzieci kl. I przynoszą tornistry i przybory szkolne aby Bogu poświęcić przyszłość 12 lat nauki
2. dzieci klas III rozpoczną II etap przygotowania do I Kom. św. Zapraszamy dzieci klas IV, które przekażą list z programem spotkań.
3. W czwartek, o g. 18.00 młodzież kl.6 i 7 otrzyma deklaracje rozpoczęcia przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.
4. Od niedzieli 11.09 msze św. w Gryżynie o g.9.30, w Racocie o g. 8.00 i 11.00.
5. Rozpoczęliśmy rewitalizację grobowca rodziny Zakrzewskich – dawnych właścicieli Osieka i Gryżyny.
6. Proszę uzupełnić ofiary za ławki, aby wolne miejsca przekazać zainteresowanym osobom.
8. Troskę o świątynie powierzamy rodzinom : Jadwigi Olejniczak, Barbary Bobrowskiej, Żanety Nowak, Lidii Ścigacz, Józefy Woźnicy