6-12.05.2024

• WTOREK: Wigilia Ur. Św. Stanisława Biskupa – Patrona Polski
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe i procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje, do krzyża przy ul. Kasprzaka i Szkolnej.
  • CZWARTEK:
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe i procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje do krzyża przy ul. Zielonej.
    • 17.45 – Nabożeństwo majowe.
      •  Śp. Wandę, Stanisława Olejniczaków, Hieronima Nowaka, Bronisławę, Kazimierza Ratajczaków, Marię, Edwarda, Krzysztofa Elsnerów oraz dziadków i krewnych z rodziny.
      •  Do Miłosierdzia Bożego za dusze śp. Jerzego, Emilię, Antoniego Koronowskich Józefę, stanisława, Andrzeja Dudów, Mariannę, Stanisława, Wande, Juliusza Mruków, Helenę, Andrzeja Rydlewskich.
  • NIEDZIELA: Wniebowstąpienie Pańskie.
    •  Śp. Remigiusza Przybyłek od syna Mariusza z żoną.
    •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Maćkowskich.
    •  Śp. Andrzeja, Joannę, Jana Ratajszczaków, Franciszka, Antoniego Geldnerów, Jana, Irenę, Jana Szydłowskich, Annę, Czesława Mani.

Kończymy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, z naszej parafii na tacę w świątyni złóżyliśmy nasze ofiary na ASD – 580zł
1. Zapraszam na nabożeństwo majowe w wtorek i czwartek, o g. 17.30.
2. We wtorek procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje, do krzyża przy ul. Kasprzaka i Szkolnej, a w czwartek procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje do krzyża przy ul. Zielonej.
3. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom –
Urszuli Ratajszczak, Honoraty Landzwojczak, Magdaleny Wierzba, Stanisławy Kasińskiej, Kazimierza Turkowiaka