8-14.04.2024

• CZWARTEK:
    • 18.00 – w intencji młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
    • 14.00 – 60 lat ślubu Bożeny i Czesława Gelertów, z dziękczynieniem Bogu i Matce Bożej za łaski w małżeństwie i rodzinie, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, o zdrowie i łaski dla dzieci i wnuków. O zbawienie wieczne dla zmarłych z rodziny
      • 40 rocz. śp. Michała Zająca i zmarłych z rodziny Matuszewskich i Zająców..
      •  Śp. Wandy w 31 rocz. Franciszka, Bronisława Kaźmierczak, Marię, Stanisława, Andrzeja Ratajczak, Stanisławę Michalewicz i zmarłych z rodziny.
      • Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Wędzińskich.
      •  Śp. Łukasza Siejek od cioci Haliny z rodziną.
      •  W 5 rocz. śp. Józefa, Any, Ignacego Kolendów, Władysława, Feliksa Bródków, Mariana Staniszczak.
      •  Śp. Romana Wojciechowskiego od mieszkańców Nielęgowa.

Do domu Ojca odszedł śp. Roman Wojciechowski, lat 63 z Nielęgowa.

1. Zachęcam do indywidualnej modlitwy Koronką Miłosierdzia za zmarłych.
2. Niech Bóg błogosławi składającym ofiary do puszek na rzecz Caritas.
3. W czwartek, o godz. 19.15 – przygotowanie do Chrztu św., w sobotę o godz.15.00 Chrzest św. / Termin kolejnego chrztu św. – 11 maj.
4. W czwartek o godz. 18.00 – spotkanie młodzieży.
5. Sprzątanie świątyni powierzamy rodzinom: Moniki R, Mariki Z, Jagody Z, Marzeny B, Urszuli B, Krzysztofa M. Jest to ostatnia grupa z Nowego Dębca.