8-14.05.2023

• WTOREK:
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe.
  • CZWARTEK:
    • 19.00 – Nabożeństwo majowe i procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje.
      Poświecenie nowego krzyża na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Szkolnej.
  • PIĄTEK:
    • 15.00 – 25 lat ślubu Renaty i Mieczysława Turkowiaków, z dziękczynieniem za otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże dla Jubilatów.
    • 19.00 – Nabożeństwo majowe i procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje.
      Poświęcenie nowego krzyża na ulicy Zielonej od strony Nielęgowa.
  • SOBOTA: NMP z Fatimy
    • 17.45 – Nabożeństwo majowe.
      •  Śp. Wandę, Stanisława Olejniczaków, Hieronima Nowaka, Bronisławę, Kazimierza Ratajczaków, Marię, Edwarda, Krzysztofa Elsnerów oraz dziadków i krewnych z rodziny.
      •  Śp. Jerzego i zmarłych z rodziny Koronowskich, Dudów i Mruków.
      •  Śp. Stanisława, Annę, Jana Kosowskich, Franciszka, Jadwigę, Marka, Jana Napierałów
  • NIEDZIELA: Wybór św. Macieja na Apostoła w miejsce Judasza
      • Śp. Zofię, Józefa, Józefę, Jana Nowaczyków oraz zmarłych z rodziny.
      •  W rocznicę ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za przeżyte lata, z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże nad całą rodziną.
      •  Śp. Krystynę w 5 rocz., Zenona w 12 rocz. śmierci , Katarzynę, Roberta, Krzysztofa Wechta oraz Stefanię i Franciszka Karolczaków, zmarłych dziadków oraz zmarłych z rodziny.

Zapowiedź: Paweł Kociczak z Racotu i Marta Pohl
Kończymy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, z naszej parafii na tacę w świątyni złóżyliśmy nasze ofiary na ASD
1. Zapraszam na nabożeństwo majowe w wtorek o g. 17.30.
2. W czwartek o g. 18.00 – przygotowanie dzieci do 2 sakramentu – spowiedzi św.
3. W czwartek g. 19.00 – nabożeństwo majowe i procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje. Modlitwę wieńczy poświęcenie nowego krzyża na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Szkolnej.
4. W piątek g. 19.00 – nabożeństwo majowe i procesja błagalna z modlitwą o dobre urodzaje. Modlitwę wieńczy poświęcenie nowego krzyża na ulicy Zielonej od strony Nielęgowa .
5. W sobotę, 13.05 – NMP z Fatimy,
​ Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Hanny i Zuzanny M Moniki i Teresy N, Józefa R