INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
18-24.03.2024

• WTOREK, 17.30: Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
    • Za Rodziców, aby na wzór św. Józefa potrafili słuchać głosu Boga i odkrywali zadania mężczyzny i kobiety w małżeństwie.
  • CZWARTEK:
    • 17.30 – Droga Krzyżowa i msza św.
      •  O rozwiązanie nienawiści, ustanie wojny i pokój w Ojczyźnie.
      •  Z prośbą o błogosławieństwo Boże dla spowiedników.
  • PIĄTEK: Spowiedź święta wielkanocna od g.15.30 – 16.30.
  • SOBOTA : Dzień modlitwy za diecezję.
    •  O błogosławieństwo Boże dla diecezji.
    •  Śp. Antoninę, Romana, Edwarda, Krystynę, Zenona Lirów, Anielę, Mariana Szczerbal, Ewę Roszak.
    •  O zdrowie Tadeusza i poznanie Bożego planu Zbawienia, bł. Boże w rodzinie.
    •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Kaczmarków i Przydrożnych.
    •  Śp. Łukasza Siejek od ojca Tadeusza z synami.
    •  W rocz. śp. Elżbiety, Franciszki, Franciszka Józefiaków, Helenę, Józefa, Tadeusza, Mariana Zająców.

1. Dzisiaj G. Żale, 14.00 i w „Kanie Galilejskiej” spotkanie z rodzicami dzieci klas II.
2. Trwajmy w systematycznej modlitwie o pokój na Ukrainie i świecie, kontynuując nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
3. Spotkanie rodziców i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, w czwartek. Grupa I – 17.00, a grupa II, po mszy św. – 18.30.
4. Spowiedź święta wielkanocna, w piątek od g.15.30 – 16.30
5. W sobotę, jak co roku Adoracja NS , modlitwa w intencji diecezji wg planu:
9.00 – Januszewo, cała wioska.
10.00 – Osiek prawa strona, 11.00 – Osiek lewa strona, 12.00 – Nowy Dębiec,
13.00 – Nielęgowo,
Gryżyna: 14.00 – Kasprzaka i Podgórna
15.00 – ul. Szkolna,
16.00 – ul. Zielona prawa strona,
17.00- ul. Zielona lewa strona
6. Za Tydzień Niedziela Męki Pańskiej tzw. Niedziela Palmowa. Przygotujmy palmy, kwiaty, wiązanki, by wyrazić szacunek dla Jezusa Zbawiciela.
7. Odwiedziny chorych 26.03 we wtorek.
8. Serdecznie dziękczynienie za składane ofiary daniny diecezjalnej, niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcą.
9. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Ewy Pietrzak, Ludmiły Browarczyk, Moniki Wilkowskiej, Elżbiety Maćkowiak, Marii Pietrzak.