INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:

• 6 lipca 2024 – sobota – 16.30
    •  Śp. Genowefę Turkowiak od córki Henryki z mężem i wnuczki Natalii z rodziną. od syna Damiana z rodziną.
    •  Śp. Czesława Szymaniaka od wnuków Marioli, Anity i Damiana z rodzinami.
    •  Śp. Stanisława, Melanię Banaszaków, zmarłych z rodziny Kubskich, Banaszaków, Śliwińskich, Grędów i Jarosława Musielaka oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
  • 7 lipca 2024 – niedziela – 10.00
    •  Śp. Grzegorza Surmacewicz od rodziny z Białej Podlaski.
    •  Z tyt. imienin śp. Ireneusza, Krzysztofa Kruka oraz o bł. Boże dla proszących.
    •  Śp. Stanisława Liwerskiego od rodziny Książek i Andrzejewskich.
  • 13 lipca 2024 – sobota – 16.30
    • Śp. Grzegorza Surmacewicz od rodziny z Białej Podlaski.
    • Śp. Renatę Szefer w I rocz.
    • Śp. Czesława Szymaniaka od córki Małgorzaty z rodziną.
    • Śp. Władysławę, Jana Kaczorów, Joannę, Jana Młynarków.
  • 14 lipca 2024 – niedziela – 10.00
    • Śp. Tadeusza Urbańskiego od brata Henryka i chrześniaczki Iwony z rodziną.

Zapowiedzi – Jakub Wojtyniak z Witkówkek i Sara Sikorska z Polanowa
1. Uznanie dla zespołu wolontariuszy, którzy przygotowują gościnę dla pielgrzymów z Grodziska, Opalenicy i Buku. Niech Dobry Bóg błogosławi słowami obietnicy: „ Byłem głodny i spragniony, a usłużyliście Mi”
2. Wakacje! Prośmy Ducha św. o łaskę bezpiecznego wypoczynku.
3. Wszystkie sprawy np. pogrzebu, proszę zgłaszać do ks. Jacka Markowskiego – proboszcza ze Starych Oborzysk – telefon 609 686 990.