1 – 7.04.2024

• ŚRODA:
    • Z dz. za świadectwo życia Jana Pawła II, o łaskę przyjęcia Prawdy dla wątpiących.
  • PIĄTEK: Święto Chrztu Polski
    • Z dziękczynieniem za 1058 lat ewangelizacji narodu, rozpoczętej w 966 roku
    •  I rocz. śp. Edmunda Łupickiego,
    •  7 rocznica śp. Heleny, Jana Klaków, Czesława, Annę Perz, zmarłych dziadków, o bł. Boże dla rodziny.
  • NIEDZIELA: Uroczystość Miłosierdzia Bożego
      • Za parafian, abyśmy w rodzinach odkrywali tajemnicę słów” Miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
      •  Śp. Tadeusza Gusa, wdzięczny za dar życia doczesnego syn prosi w Imię jezusa Chrystusa o Zmartwychwstanie dla swojego Ojca i zmarłych z rodziny Gusów, Grochowskich, Rosłanowskich, Stoltmanów, o mądrość Bożą w kształtowaniu wiary dzieci.
      • Z okazji urodzin śp. Moniki, Macieja Łabendy, Kazimiery i Bogdana Pietrzak, o zbawienie i radość oglądania Chwały Pańskiej, za wszystkich zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże

1. Dziękuję za budujący udział w lit. Paschalnej w. czw, pt. i sob. – ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i daninę diecezjalną, przygotowanie grobu pańskiego. Niech Dobry Bóg błogosławi, obdarza pokojem!
2. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, powierzajmy Bogu w 19 rocz. narodzin dla nieba sługę Bożego Jana Pawła II., który w wigilię tego święta został wezwany do Swego Zbawiciela, któremu powierzył całe życie – Totus Tuus .
3. O godz. 14.00 – modlitwa na cmentarzu – „ Koronka do Miłosierdzia Bożego.”
4. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia po mszach św. parafialny zespół Caritas przed świątynią zbierze ofiary dla żyjących w niższym standardzie od naszego – szczerym sercem włączmy się w to dzieło miłosierdzia.