10 – 16.04.2023

• PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY: W intencji KUL i uczelni katolickich o bł. Boże dla profesorów i studentów. Z dziękczynieniem za wiarę w zmartwychwstanie Jezusa i zmartwychwstanie wierzących.
    • 8.00 – za parafian o radość z zapowiedzi zmartwychwstania wierzących.
      • I rocz. Siostry śp. Marii, Kazimierza, Marii, Jana Kaczor, o bł. Boże.
      •  Śp. Adama Sikorę od żony i córki Magdy z rodzeństwem.
  • WTOREK, g. 12.00: Śp. Edmunda Łupickiego – msza św.pogrzebowa
  • ŚRODA:  18:10
  • PIĄTEK: Święto Chrztu Polski
  • SOBOTA: 16:30
    •  II rocz. śp. Ireneusza, Krzysztofa Kruk, zmarłych z rodziny Kruków, Matyjaszczykow, o bł. Boże dla rodziny.
    •  Śp. Jana Kunz od syna Olgierda z rodziną.
    •  O miłosierdzie Boże dla śp. Amadeusza od cioci Maryli i prababci Kazimiery.
  • NIEDZIELA: Uroczystość Miłosierdzia Bożego
    • 8.00 – z dz. za świadectwo życia Jana Pawła II, o łaskę przyjęcia Prawdy dla wątpiących.
    • 11.00 – I rocz. śp. Ireny Chraplak i 11 rocz. śp. Henryka, o bł. Boże i zdrowie dla rodziny.

ZAPOWIEDZI: Jakub Wolsztyński z Racotu i Patrycja Świdulska z Gostynia.

Do domu Ojca odszedł śp. Edmund Łupicki, lat 89, pogrzeb we wtorek o g. 12.00.

1. Dziękuję za budujący udział w lit. Paschalnej w. czw, pt. i sob. – ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i daninę diecezjalną, przygotowanie grobu pańskiego. Niech Dobry Bóg błogosławi, obdarza pokojem!
2. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, powierzajmy Bogu w 18 rocz. narodzin dla nieba sługę Bożego Jana Pawła II., który w wigilię tego święta został wezwany do Swego Zbawiciela, któremu powierzył całe życie – Totus Tuus .
3. O godz. 14.00 – modlitwa na cmentarzu – „ Koronka do Miłosierdzia Bożego.”
4. W przyszłą niedzielę po mszy św. parafialny zespół Caritas przed świątynią zbierze ofiary dla żyjących w niższym standardzie od naszego – szczerym sercem włączmy się w to dzieło miłosierdzia.