INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
10 – 16.06.2024

• ŚRODA: 18:15
    • w wigilię św. Antoniego w intencji solenizantów. O wieczny pokój z Bogiem w Ojczyźnie niebieskiej dla śp. ks. Antoniego Nowaka, A.Musielaka
  • PIĄTEK: 10.00 – msza św. w intencji emerytów lekarzy weterynari
    • 15.00 – Chrzest św. Lena Grzegorczyk i Marcel Langa
      • Śp. Genowefę Turkowiak od mieszkańców ul. Wodnej.
      • Śp. Grzegorza Surmacewicz od chrześniaka Huberta z rodziną.
      • I rocz. śp. Daniela Dudziaka od żony, dzieci i wnuków.
      • Śp. Czesława Szymaniaka od córki Ewy z mężem i rodziną -w pewnej intencji.
      • O chwałę nieba dla zm z rodziny Szczepaniakow -Marianny Jana Zenona Wojciecha Ireny, Kazimierza Zalesińskiego, Wiktora Tylińskiego.
      • Śp. Wandę Nowak w 14 r. Zdzisława, zmarłych z rodziny Nowaków,Wawrzyniaków, Beszterdów, Jaworskich
    • 8.00 – Śp. Andrzeja, Bronisławę, Wacława Stefaniak, Bronisławę, Leona Walczak, Pelagię, Ignacego, Ewę Szczerbal, o bł. Boże.
    • 11.00 – Śp. Gertrudę , Józefa, Jerzego Hebel, Janinę, Szymona, Sabinę Gulik, zm. z rodziny Hebelów, Gulikw i Kuraszyków.

1. Dobremu Bogu dziękczynienie za twórczy czas oktawy Bożego Ciała. Szczególne uznanie za starannie przygotowane ołtarze – można je uznać za dzieła sztuki. Liczny udział w procesjach, radosny śpiew, dekoracje kwiaty niech będzie mocą wiary i pomnaża chwałę Bożą. Budująca jest Wasza ofiarność.
2. W sobotę chrzest o 15.00 – przygotowanie do sakramentu w czwartek o 19.00
3. W czwartek wspomnienie świętego Antoniego Barnaby, Janiny, Jolanty
4. Od niedzieli 23.06 – letni plan mszy św. w Racocie o 10.00 Gryżyna 8.30 i 11.30 Nowy Dębiec.