11 -17.03.2024

• ŚRODA : 18:15 – Msza Św.
  • PIĄTEK:
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
    • 18.30 – o łaskę mądrych wyborów dla przygotowujących się do Sakr. Bierzmowania
      •  Roczek Oskara Jurgi, z dziękczynieniem za łaskę macierzyństwa i ojcostwa, o mądrość Bożą w wychowaniu dzieci.
      •  W 21 rocz. o wieczne zbawienie dla śp. Marianny, Edwarda Wolskich, zmarłych z rodziny Gapików i Wolskich prosi rodzina.
      •  Śp. Gertrudę Józefa Jerzego Hebel, Janinę, Szymona, Sabinę Gulik i zmarłych z rodzin Gulików, Hebel i Kuraszyków.
      •  I roczn. śp. Jana Kunca i zm z rodziny Banaszaków kunców, Stanisława Sosińskiego i zm z rodziny
      •  Śp. Leszka Cubulskiego od przyjaciela Dawida i rodziny.
    • 8.00 – za parafian w intencji solenizantów – Józefów , wspomagających wspólnotę parafialną.
      • Śp. Jana Jakubowskiego od córki Eweliny z rodziną.
      •  śp. Jerzego Bieńkowskiego od pracowników inspekcji weterynaryjnej ubojni Adros – w Dobrzycy
    • 14.00 – Gorzkie żale.

1. Dzisiaj o godz. 14.45 spotkanie rodziców dzieci kl. III – za tydzień II
2. W piątek w Farze o 19.00 nabożeństwo a o 20.00 trasa VIII nocnej Drogi Krzyżowej do Konojadu –15.km. ( dla wytrwałych dale do Wożnik) plakat
3. KEP- ogłasza NOWENNĘ w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego od 16 – 24.03 za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
4. We wtorek 19.03 Uroczystość św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin i młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni, narzeczeństwie i małżeństwie.
5. W piątek 22.03 przed niedzielą palmową – wlkp. spowiedź od 15.30/16.30
6. Sakrament Bierzmowania w parafii św. Alberta w środę 24.04 o g. 18.00 Celebrować będzie Ks. Bp. G. Balcerek. W pt. o 19.oo spotkanie.
7. Dziękczynienie dla wspierających dzieła gospodarcze parafii – 715zł.
8. Troskę o świątynię powierzamy kolejnym rodzinom Os. 2000