11 -17.12.2023

• PONIEDZIAŁEK: 18:00
    • Za parafian , w intencji seniorów „Złota jesień”, o błogosławieństwo Boże w ich służbie mądrości życiowej, wiary i nadziei dla nowego pokolenia.
  • ŚRODA: 18:00
    •  Śp. Honoratę Wolsztyńską od III Róży Matek
    •  Śp. Sebastiana Idziaka od mamy Wandy.
    •  O łaski Sakramentu Pojednania, o bł. Boże dla spowiedników i wspierających pojednanie z Bogiem i braćmi.
  • PIĄTEK: Spowiedź św. 15.00 – 16.00
      • Z dziękczynieniem za czas pojednania z Bogiem i drugim człowiekiem.
  • SOBOTA, g. 16.30 :
    • Śp. Sebastiana Idziaka od brata Marcina z żoną
  • NIEDZIELA
      • 20 rocz. Zakończenia ziemskiego pielgrzymowania Edwarda Wolskiego i Marianny oraz zmarłych z rodzin Wolskich i Gapików.
      •  Śp. Honoratę Wolsztyńską od r. Szablewskich.
      •  Śp. Czesława, Krystynę Kostrzewa od rodziny Kuśnierków ze Zbęch.

Bóg powołał śp. Jolantę Kostrzewa lat 51 z Darnowa.
1. Trwajmy w adwentowej radości towarzyszenia Maryi i Józefowi w drodze do Betlejem – miejsca narodzin Jezusa. Raduje nas gorliwość i angażowanie dzieci.
2. Dziękujemy Bogu za postawę ofiarnej miłości przez post, modlitwę i jałmużnę na rzecz pomocy Kościołom wschodu i pokoju na Ukrainie.
3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży
4. Spowiedź św. przed roratami, w poniedziałek, środę. Korzystajmy z tej szansy. Spowiedź parafialna w piątek 15.12 od g. 15.00 do 16.00.
5. Kalendarz planszowy – Archiwum Diecezjalnego – jako cegiełka 2 zł. na półce
6. Świece wigilijne – 10zł i opłatki – 3zł.