INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
12 – 18.02.2024

• ŚRODA: Dziękczynienie w 4 rocznicę Nawiedzenia
      • Za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz z prośbą o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
      • W intencji narzeczonych, aby w tym pięknym czasie prosili Ducha św. o mądre, zgodne z wolą Bożą życiowe wybory.
    • 18.00 – w intencji rodziców aby ofiarnie uczyli dzieci korzystania z podręczników wiary Biblii i książeczki.
  • PIĄTEK
    • 18.00 – Droga Krzyżowa, Msza św.
      • Śp. Sebastiana Idziaka od rodz. Szałów.
      •  Monikę Wojciechowską od Marka i synów.
    • 8.00 – O łaskę zrozumienia i zastosowania nauki Jezusa – „nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię „
    • 11.00 – O łaski Bożej wszechmocy dla wspierających ofiary kataklizmu trzęsienia ziemi i głodu, ognia i wojny

Sakr. Małżeństwa – Aleksandra Jankowiak z Racotu i Dawid Nyczak z Czacza

1. W środę 4 r. nawiedzenia – podziękujemy za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz prosić będziemy o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
2. W środę przypada Popielec. Dzieci kl. III mają poświęcenie książeczek – cena 15.zł. Dzisiaj otrzymały zestaw pytań małego katechizmu a w piątki przed wielkiego postu będą zdawać – otrzymają plansze Drogi Krzyżowej Jezusa.
Nabożeństwa czasu Wielkiego Postu – w piątki -Droga Krzyżowa o 18.00 w niedziele – Gorzkie Żale o godz. 14.00
3. Tradycyjnie młodzież i chętni doręczą koperty na daninę diecezjalną. Dziękujemy za ten sposób zaangażowania dla parafii
4. w piątek 16.02 – 23 procesja różańcowa – o godz. 18.00 z Kościana z Fary do Bonikowa – o 20.00 Msza św.
5. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom ul. Kościuszki.