INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
13 – 19.02.2023

• ŚRODA: 18.00
    • Dziękczynienie w III rocznicę Nawiedzenia
    •  za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz z prośbą o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
    •  w intencji narzeczonych, aby w tym pięknym czasie prosili Ducha św. o mądre, zgodne z wolą Bożą życiowe wybory.
  • PIĄTEK
    • 18.30 – O pomoc Ducha św. dla dzieci i młodzieży w II półrocze nauki
    • 19.00: Spotkanie młodzieży – przygot. do Sakramentu Bierzmowania
    • 16.30 – Prosimy Bożą wszechmoc o łaski dla wspierających ofiary kataklizmu trzęsienia ziemi i głodu, ognia i wojny
    • 8.00 – Śp. Macieja Łabendy od brata Pawła z rodziną.
      • Śp. Franciszka Pawlickiego od bliskich koleżanek i przyjaciół
      • II rocz. narodzin dla Nieba śp. Andrzeja Wrzesińskiego oraz o zbawienie dla wszystkich zmarłych z rodz. Wrzesińskich, Sikorów, Mądrych, Kubiaków oraz Bolesława Sobonia, Karola Zejmana i Marii Królik, o modlitwę prosi żona z dziećmi i wnukami.

„Człowiek rodzi się dwa razy: po raz pierwszy – do życia doczesnego, po raz drugi – do życia wiecznego do życia w Niebie.” Przeprowadzając się do nieba , nie zabraliście ze sobą niczego, tylko duszę. Bo udając się do nieba – nic więcej mieć nie trzeba. Ufamy, że Jesteście tam szczęśliwi, bo tego dla Was pragniemy, żyjecie w naszych wspomnieniach, żyjecie w naszych sercach.

1. O godz. 18.00 w środę z nowenną w III r nawiedzenia podziękujemy za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz prośić będziemy o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
2. W czwartek tzw. tłusty czwartek więc od środy za tydzień przypada Popielec. Dzieci kl. III mają poświęcenie książeczek – cena 15.zł. Dzisiaj otrzymają zestaw pytań małego katechizmu a w piątki przed wielkiego postu będą zdawać.
3. W piątek o 18.30 O pomoc Ducha św. dla dzieci i młodzieży w II półrocze nauki
19.00: Spotkanie młodzieży – przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania
proszę przynieść zeszyty ze studium.
4. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom ul. Szkolnej 3 zespół