13-19.03.2023

• ŚRODA :
    • O poznanie tajemnicy śmierci jako narodzin dla nieba dla śp. Bolesławy Kicka od 4 Róży Matek
  • PIĄTEK:
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
    • 18.30 – Msza Św.
    • 14.00 – chrzest św. Wojciech Mądry
      •  O Zbawienie w 20 rocz. zakończenia ziemskiego pielgrzymowania, dla śp. Marianny, Edwarda Wolskich, zmarłych z rodziny Wolskich i Gapików oraz o bł. Boże dla rodziny.
      •  Śp. Gertrudę Józefa Jerzego Hebel, Janinę, Szymona, Sabinę Gulik i zmarłych z rodzin Gulików, Hebel i Kuraszyków.
  • NIEDZIELA: 19.03 – Ur. św. Józefa
    • 8.00 – za parafian w intencji solenizantów – Józefów , wspomagających wspólnotę parafialną.
      •  Śp. Bolesławę Kicka od męża Stanisława i chrześniaka Grzegorza z rodz. 14.00 – Gorzkie żale.

Ziemskie pielgrzymowanie zakończyła śp. Bolesława Kicka lat 90
1. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową i na mszę św. o 18.00
2. Rodziców dzieci 2 i 3 klasy, którzy nie mogli lub zignorowali niedzielne spotkanie zapraszam w piątek o 19.00
3. W czwartek o 18.50 przygotowanie do chrztu św. W sobotę o 14.00 Chrzest
4. W piątek o 19.00 nabożeństwo a o 20.00 Droga Krzyżowa do Konojadu
5. W niedzielę Uroczystość św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin i młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni, narzeczeństwie i małżeństwie.
6. W przyszłym tygodniu, w sobotę święto Zwiastowania NMP – prośmy o łaskę przygotowania serc do przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.
7. Dziękczynienie dla wspierających dzieła gospodarcze parafii – 715zł.
8. Troskę o świątynię powierzamy kolejnym rodzinom z ulicy Szkolnej