13 – 19.11.2023

• ŚRODA:
    • 18:15 –  W intencji solenizantów: Marcina, Benedykta, Stanisława, Elżbiety, Grzegorza , Karoliny. Rafała
  • PIĄTEK:
    • 18:30 – Z tyt. zbliżających się uroczystości św. Cecylii, o bł. Boże dla organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca.
    • 19.00 – spotkanie młodzieży J.3 i 4
      • Śp. Mariannę, Tomasza, Teresę, Stanisława Kaczmarków, Jadwigę, Stanisława Jakubiaków, ks. Tadeusza Łukaszczyka, zmarłych z rodziny Łukaszczyków i Kaczmarków, o bł. Boże, zdrowie i łaski w rodzinie.
      • O radość Nieba dla śp. Stefani Gapik prosi rodzina Wolskich, Dobraś i Ciesielskich
      • Śp. Honoratę Wolsztyńską od r. Kaczmarków z Przysieki.
      • Śp. Czesława i Krystynę Kostrzewę -syn Dariusz z rodziną
      • Śp. Witolda Ratajczaka w II r. i z tyt. imienin – o bł. Boże dla rodziny

1. Dziękujemy za ofiary z niedzieli gospodarczej.
2. W piątek, o g.19.00 – spotkanie młodzieży – J. 3 i 4
3. Niedziela 26.11 – jesienne spotkanie rodziców II kl. o godz.13.30 ewangelizacyjne budowanie wiary -„Moje miejsce w parafii”.
4. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom ul. Krasickiego – I cz.