14 – 20.11.2022

• ŚRODA: 18:10 Nowenna NMNP i Msza św.
    • Śp. Marianny, Szczepana, Leona Turkowiaków, Stanisławę, Walentego, Mariana Ratajczaków, Janiny, Zdzisława Pierzchlewiczów, o chwałę Nieba.
    • W intencji solenizantów: Marcina, Grzegorza, Benedykta, Stanisława, Rafała, i ks. Janusza Sobczaka.
  • PIĄTEK: 18.30 Msza św, 19.00 – spotkanie młodzieży J.3 i 4
    • Z tyt. zbliżających się uroczystości św. Cecylii, o bł. Boże dla organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca.
  • SOBOTA: 16.30
    • Z dziękczynieniem za 40 lat działalności klubu SKS „Jantar”, o zbawienie dla trenerów wychowawców, nauczycieli druhów..
    • Śp. Tomasza, Mariannę, Teresę, Stanisława Kaczmarek, Jadwigę, Stanisława Jakubiak, Ks. Tadeusza zmarłych z rodziny Łukaszczyków i Kaczmarków, o bł. Boże, zdrowie i łaski w rodzinie.
  • NIEDZIELA: Ur. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
      • Śp. Jana Adamczaka od chrześnicy Doroty z rodziną
      • Śp. Teodorę, Stanisława, Andrzeja, Adama Kordusiak, Krystynę, Stanisława Kasperek, Ewę Włodarczak, Zofię Jóźwiak i zmarłych z rodziny.

Śp. Piotr Sobczyk lat 60 z Osieka

1. W piątek, o g.19.00 – spotkanie młodzieży – Ew św. Jana
2. Za tydzień w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
V rocz. intronizacji parafii i rodzin – Chrystusowi Królowi Wszechświata.
3. Dziękujemy za ofiary z niedzieli gospodarczej.
4. Niedziela 20.11 – jesienne spotkanie rodziców II kl. o godz.13.00 a III o 14.00 To ewangelizacyjne budowanie wiary -„Moje miejsce w parafii”.