16-22.01.2023

• ŚRODA  Nowenna o 18:10 i po nowennie Msza Św.
    • O błogosławieństwo Boże dla rodzin ul. Wodna, Leśna, Pocztowa, Kościańska strona prawa i lewa, ( rodziny z bloków 25.01.2023)
  • SOBOTA: 16:30
    • W 40-tą rocznicę śmierci śp. Bolesława Schulza, zmarłych z rodziny Schulzów i Kapturczaków, o zdrowie i bł. Boże dla proszących o modlitwę.
    • 13 rocz. śp. Jadwigi, Jana Gelert i zmarłych z rodziny Płócieniaków, Józefa Bręczewskiego, Rafała Oleszaka.
    • Śp. Kazimierza Pieśniaka 26 rocznicę, Konstancję, Kazimierza, Jana, Mieczysława Chrastek i zmarłych z rodziny.
    • 8.00 – Śp. Kazimierza Glumińskiego, Jana, Franciszkę, Marka, Pelagię Szczerbali, Ryszarda, Józefa, Helenę Tomaszewskich, Władysława, Katarzynę Grobelnych, Gerarda Fierke i zmarłych z rodziny Szczerbali, Płociniaków i Glumińskich oraz o bł. Boże na dalsze dni życia z okazji urodzin.
    • 11.00 – Śp. Henryka, Jadwigę, Adama Beszterdów i zmarłych z rodziny Jankowiaków i Beszterdów.

1. Trwa kolędowanie w Gryżynie
2. Zapraszam na spotkanie kolędowe do świątyni rodziny z ulic: Wodna, Leśna, Pocztowa, Kościańska strona prawa i lewa, bez bloków.

Na mszy św.18.01 o godz. 18.00 z nowenną prosić będziemy o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla rodziny.