INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
17.06 – 23.06.2024

• ŚRODA: 18:15
    • Śp. Mariannę Babiak od siostry Stanisławy Witkowskiej
  • CZWARTEK:
    • 8.45- 4 -7 10.00 1-3 Zakończenie roku szkolnego , o mądrość i radość w dzieleniu się wiarą i błogosławionego, szczęśliwego odpoczynku.
  • PIĄTEK: 18:30
    • Z dziękczynieniem za łaski kolejnego roku szkolnego.
  • SOBOTA: 16:30
    • Śp. Dominika Frank z tyt. dna ojca – proszą synowie
    •  Śp. Genowefę Turkowiak od wnuka Michała z rodziną.
    •  Śp. Grzegorza Surmacewicz od rodziny z Białej Podlaskiej
    •  Śp. Łukasza Jana Jurgów, zmarłych rodziców i teściów zm.z rodziny oraz o bł. Boże.
    •  Czesława Szymaniaka od Kazimiery Kruk z rodziną.
    •  W rocznicę śp. Heleny , Annę i zmarłych z rodziny Kaczorów.
  • NIEDZIELA, godz.10.00:
    • Z tyt. Dnia Ojca , o mądrość Ducha św. w realizacji zadań dla dobra rodziny oraz o wdzięczność dzieci i bł. Boże w ojcowskim trudzie.
    •  Śp. Stanisława Liwerskiego od rodziny Dudziaków.
    •  Śp. Helenę Borowiak od Gabrieli Gryś z rodziną

Zaproszenie do udziału w – marszu dla życie dla wszystkich parafii dekanatu. 16.06 niedziela godz. 12.00 Fara – msza św. – o laskę budowania cywilizacji życia.
Letnia zmiana godzin liturgii mszy św. w Racocie tylko o godz. 10.00 w Gryżynie o 8.30 a na Nowym Dębcu o 11.30

1. W czwartek msze św. na zakończenie roku szkolnego, modlimy się o mądrość i radość w dzieleniu się wiarą i błogosławionego, szczęśliwego odpoczynku.
2.w niedzielę Dzień Ojca – uczmy dzieci wdzięczności i szacunku w ojcowskiej trosce o rodzinę.
3. W piątek 21.06 – 26 procesja różańcowa – z Fary o godz.18.00 do Bonikowa. O godz. 20.30 Msza św. w intencji o jedność Ojczyzny i budowanie cywilizacji życia.