17 – 23.04.2023

• ŚRODA 18.15 – Msza Św.
  • PIĄTEK: 18:30
    •  w intencji solenizantów Roberta ,Sary . Łukasza, Wojciecha, Jerzego – w niedzielę
    • Śp. Tomasza, Mariannę, Teresę, Stanisława Kaczmarków, Jadwigę, Stanisława Jakubiaków, Ks. Tadeusza Łukaszczyk , zmarłych z rodziny Kaczmarków i Łukaszczyków oraz o zdrowie i bł. Boże.
    • Śp. Jana Kunz od r. Piotrowskich.
    • 5 rocz. śp. Jana, Łukasza, Czesława, Martynę, Krystynę Jurgów, Jana, Helenę Klaków, Gabriela, Radosława Kutów, Mateusza Wojtkowiaka oraz o bł. Boże w rodzinie.
    • I rocz. śp. Elżbietę Kolańczyk, Annę Fabis i zmarłych z rodziny oraz o bł. Boże dla rodziny.
    • 8.00 – Śp. Edmunda Łupickiego od córki Grażyny z rodziną
      • 25 rocznica Sakramentu Małżeństwa Agnieszki i Bogusława z dziękczynieniem za łaski i doświadczenia życiowe, które budują wiarę, z prośbą o dary Ducha św. w poznawaniu Bożego planu Królestwa Jezusa.
      • Śp. Bolesławy Kicka i zmarłych z rodziny od siostrzenicy Krystyny z rodziną.

Do bram nieba w czwartek -zapukała śp Agnieszka Nowak z domu Przybylska lat 40
1. Rozpoczynamy tydzień Miłosierdzia Bożego. Obfitości Bożego błogosławieństwa dla wspierających poszkodowanych przez nienawiść wojny i zdarzenia losowe.
2. Dzisiaj o godz. 14.00 modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego na cmentarzu
3. W piątek o g. 19.00 miesięczne spotkanie młodzieży –przynieść zeszyty i indeksy
4. W środę o 18.00 ostatni termin dla dzieci kl. 3 które nie zawały zaliczenia.
5. w niedzielę 24.04 o g. 14.00 zapraszam rodziców i dzieci 3 klasy do Kany G.
6. Troska o świątynie- podejmą rodziny mieszkające przy ul. Krótkiej serdecznie zapraszam