INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
18-24.03.2024

• WTOREK, 18.30: Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
    • Za Rodziców, aby na wzór św. Józefa potrafili słuchać głosu Boga i odkrywali zadania mężczyzny i kobiety w małżeństwie.
  • ŚRODA: 18:15
    • Za parafian, o siłę i odwagę dla młodych w odkrywaniu mądrości Ducha św. w budowaniu swojego powołania.
  • PIĄTEK:
    • Spowiedź święta wielkanocna od g.15.30 – 16.30.
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
    • 18.30 – Z prośbą o błogosławieństwo Boże dla spowiedników.
      •  O rozwiązanie nienawiści, ustanie wojny i pokój w Ojczyźnie.
  • SOBOTA, 16.30 :
    •  Śp. Jana Jakubowskiego od mieszkańców ul. Ogrodowej, Działkowej i Kutrzeby.
    •  Śp. Jana, Walerię Zimoch, Adama, Konstancję Ratajczak.
    •  Śp. Katarzynę Kaczmarek od siostry Genowefy z rodziną.
  • NIEDZIELA PALMOWA: Narodowy Dzień Życia
    • 8.00 – za parafian, o pełną ochronę życia od poczęcia po naturalną śmierć.
      •  Śp. Ksawerego, Stanisławę Brygier, o bł. Boże w rodzinie.
      •  Śp. Tadeusza Mikołajczaka od syna Damiana, Moniki i Amelii.
    • Gorzkie Żale 14.00

1. Dzisiaj G. Żale, 14.00 i w „Kanie Galilejskiej” spotkanie z rodzicami dzieci klas II.
2. Trwajmy w systematycznej modlitwie o pokój na Ukrainie i świecie, kontynuując nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
3. Spowiedź święta wielkanocna, w piątek 22.03 od g.15.30 – 16.30
4. Spotkanie rodziców i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, w piątek. Grupa I – 17.30, a grupa II – 19.00
5. Za Tydzień Niedziela Męki Pańskiej tzw. Niedziela Palmowa. Przygotujmy palmy, kwiaty, wiązanki, by wyrazić szacunek dla Jezusa Zbawiciela.
6. Odwiedziny chorych 26.03 we wtorek.
7. Serdecznie dziękczynienie za składane ofiary daniny diecezjalnej, niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcą.