INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
19 – 25.02.2024

• ŚRODA: 18.30
    • O łaski Ducha św. w kolejnym poście naszego życia
  • PIĄTEK:
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
      • O błogosławieństwo Boże i Dary Ducha św. na czas rekolekcji parafialnych i szkolnych.
    • 16.30 – W 25 rocznicę ustanowienia Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii, o łaskę żywej wiary w obecność Ciała Jezusa w podawaniu wiernym Komunii Św.
  • NIEDZIELA: s. Edyta
    • 8.00 – Za parafian – o łaski dla rodzin parafii w przygotowaniu serc na czytanie i rozumienie Słowa Bożego, ku zbudowaniu wiary, nadziei i miłości.
    • 11.00 – O Bożą mądrość w rozwiązaniu konfliktu wojennego, o bł. Boże dla wspierających pokój na Ukrainie.

ZAPOWIEDŹ: Albert Bajsztok z Racotu i Justyna Olejnik z Krzanu.

1. W piątki o godz.18.00 – Droga Krzyżowa, dzieci kl.2 i 3 otrzymują kolejne obrazki stacji Drogi Krzyżowej.
2. W niedziele o godz. 14.00 Gorzkie Żale.
3. W niedzielę Siostry Zgromadzenia Sióstr Maryi w Duchu św. s. Edyta i s. Emma będą dzielić się świadectwem pracy ewangelizacyjnej na prześladowanej wojną Ukrainie. Będzie kolejna możliwość wsparcia Zgromadzenia i rodzin Ukrainy modlitwą i ofiarą.
4. W Środę Popielcową zostało przesłane od parafii 900zł na rzecz Ukrainy..
5. Od poniedziałku 26.03 do środy Siostry poprowadzą rekolekcje dla Szkoły Podstawowej w Racocie.
6. Nauki przedmałżeńskie –
7. Dziękujemy młodzieży, która rozniosła koperty na daninę diecezjalną – ta posługa listonosza niech będzie przyjęta z życzliwością przez parafian.