INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
20 – 26.02.2023

• ŚRODA: Środa Popielcowa
    • 8.00 – O łaski Ducha św. w kolejnym poście naszego życia
      • poświęcenie książeczek dzieci III – kl.
      •  O łaskę korzystania z pomocy religijnych dla dzieci otwierających serce Jezusowi.
      •  Śp. Macieja Łabendę od rodziny Wolsztyńskich.
  • PIĄTEK:
    •  18.00 Droga Krzyżowa
      •  W 24 rocznicę ustanowienia Nadzwyczajnych Szfarzy Eucharystii, o łaskę żywej wiary w obecność Ciała Jezusa w podawaniu wiernym Komunii Św.
    • 16.30 – Śp. Franciszka Pawlickiego od sąsiadów ul Kościuszki
      • za parafian – o łaski dla rodzin parafii w przygotowaniu serc na czytanie i rozumienie Słowa Bożego, ku zbudowaniu wiary, nadziei i miłości.
      • Śp. Macieja Łabendy od Chrześniaczki Agaty ze swym domem.

1. Wszelkie Błogosławieństwo Boże niech ożywia dzielących się dzisiaj wsparciem duchowym i materialnym dla ofiar kataklizmu.
2. W środę – rozpoczynamy Wielki Post – wymownym znakiem pokory posypania głowy popiołem – msze św, o 8.00 i 17.00, a w Gryżynie 9.00 i 18.00 .Na mszy św. o godz. 17.00 – poświęcenie książeczek dzieci kl. III , w środę obowiązuje post ścisły – przyjmujemy posiłek 1 raz do syta i 2 razy posilenie. Zapraszam do postu o chlebie i wodzie w intencji pokoju na Ukrainie.
3. Tydzień modlitw o trzeźwość Narodu
4. Nabożeństwa Wielkiego Postu – w piątki o 18.00 Droga krzyżowa, w niedziele o godz. 14.00 Gorzkie Żale. Dzieci kl.2 i 3 otrzymają plansze motywujące do odkrycia – jak wielka jest miłość Jezusa, aby mnie zbawić
5. Nauki przedmałżeńskie – Konferencje od 26.02 2023 od godz. 15.30 przez 4 kolejne niedziele gdzie – w Śmiglu parafii WMNP