INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
20-26.03.2023

• ŚRODA:
    • O łaskę przygotowania serc do święta zwiastowania NMP i o łaskę obrony życia i duchowej adopcji dziecka poczętego.
  • PIĄTEK: Narodowy Dzień Życia
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
    • 18.30 – O rozwiązanie nienawiści, ustanie wojny i pokój w Ojczyźnie.
  • SOBOTA :Zwiastowanie NMP – Dzień Świętości Życia- Duchowa Adopcja
      • Śp. Bolesławę Kicka od sąsiadów z ul. Kościuszki.
      • Śp. Jana Kunz o modlitwę prosi żona.
    • 8.00 – za parafian, o radość z zapowiedzi zmartwychwstania wierzących.
      • Śp. Ksawerego, Stanisławę Brygier, o bł. Boże w rodzinie.
      • Śp. Stefana, Marianny, Jana Stanisławiaków, Heleny, Józefa, Henryka, Sylwii, Marii Jankowskich.
    • Gorzkie Żale 14.00

Do domu Ojca zapukał śp. Jan Kunz, lat 73 Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

1. Dzieci I – komunijne zapraszam na rozmowę z małego katechizmu- w piątek, przed Drogą Krzyżową lub w niedzielę po Gorzkich Żalach.
2. W sobotę – Zwiastowanie NMP – Dzień Świętości Życia- Duchowa Adopcja. W sobotę – Zwiastowanie NMP – Dzień Świętości Życia znajdźmy czas dla Boga, aby poznać i przyjąć miłość Bożą ofiarowaną nam przez Jezusa .
3. Zapraszam do systematycznej modlitwy o pokój na Ukrainie i świecie. Uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach niech będzie wyrazem „ miłowania Boga i bliźniego, jak siebie samego”
4. Serdecznie dziękczynienie za składane ofiary daniny diecezjalnej, niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcą.