20 – 26.05.2024

• CZWARTEK:
    • 17.00 – spotkanie dzieci I – kom św.
    • 18.00 – Nabożeństwo majowe.
    • 19.00 – sprzątanie i przygotowanie świątyni i otoczenia
  • PIĄTEK:
    • 17.00 – spotkanie dzieci I – kom św.
    • 18.00 – Nabożeństwo majowe.
    • 18.30 – w intencji składających jubileuszowe życzenia
    • 11.00 – Z dz. za 50lat duszpasterzowania dla chwały Królestwa. Bożego oraz w intencji księży mojego rocznika święceń 1974 i za kapłanów pracujących w tej parafii, aby swoją posługą „ owoc obfity” przynosili.
      • W 21 rocznicę narodzin dla Nieba śp. Moniki, Macieja Łabendy, Kazimiery, Bogdana Pietrzak oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
      •  Śp. Kazimierę Budzik od Iwony Cejzy z rodziną.
      •  Śp. Grzegorza Surmacewicz od Heleny i Janusza
  • NIEDZIELA: Trójcy Przenajświętszej Dzień Matki
    • 8.00 – Za parafian, o łaskę wdzięczności za macierzyństwo i ojcostwo – dar życia i wychowanie.
    • 11.00 – I Komunia św. – o bł. Boże i potrzebne łaski dla dzieci i rodziców w odkrywaniu Ewangelii i miłości Bożej do człowieka.

​ Najwyższemu Bogu dziękczynienie za Łaski sobotniej adoracji – gościny u Jezusa.
​ Tydzień dziękczynienia Jezusowi Chrystusowi , Najwyższemu Kapłanowi za życie, wiarę i moje powołanie. Spotkania ze wspólnotami wierzących z parafii: Komornik, Rososzycy, Pogorzeli, Obornik, Poznania, Czarnkowa, Drzeczkowa,

1. W czwartek, o g. 11.00 – uroczyste spotkanie w Katedrze z Arcybiskupem i księżmi rocznika 1968-1974.
2. Zapraszam w czwartek i piątek o g. 17.00 na próby liturgiczne dzieci I Komunii św.
3. W czwartek od godz. 19.00 –sprzątanie i przygotowanie świątyni i otoczenia.
4. W sobotę o g. 11.00 – Kongregacja.

Otwórzmy nasze serca i umysły na Dzień Matki, módlmy się, aby relacje między matkami i dziećmi były na wzór Maryi i Jej Syna. Niech dzieci błogosławią Boga za ofiarną miłość Mam i darzą wdzięcznością.