22.04 – 28.04.2024

• PONIEDZIAŁEK: 18.00 – II część triduum i Nabożeństwo Pojednania
  • WTOREK: Uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    • 19.00 Przygotowanie do Sakrament Bierzmowania 3 parafii
  • ŚRODA:
    • 18.00 – Sakrament Bierzmowania, kościół św. Alberta.
  • PIĄTEK:
    • 18:30W intencji solenizantów: Jerzego, Wojciecha, Marka, Zyty.
      •  W rocz. śp. Jana, Łukasza, Czesława, Martynę, Krystynę Jurgów, Jana, Helenę Klaków, Gabriela, Radosława Kutów, Mateusza Wojtkowiaka oraz o bł. Boże w rodzinie.
      •  Śp. Wioletę Daszkiewicz – Idziak od teściowej Wandy
    • 8.00 – za parafian o łaskę słuchania i rozumienia Słowa Bożego Biblii
    • 11.00 – 6 rocz. śp. Teresy Liberskiej oraz śp. Mariannę, Jana, Monikę Kuczmów i zmarłych z rodziny Mądrych oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie proszącej o modlitwę.

1. Dzisiaj o g. 14.00 zapraszam młodzież i rodziców na I dzień triduum przygotowania do Sakrament Bierzmowania
2. W środę Sakrament Bierzmowania kościół św. Alberta o godz. 18.00 dlatego nie będzie mszy św. w Racocie.
3. W czwartek o 17.30 – dzieci kl. III
4. Trwajmy w modlitwie o powołania. Ks. Rektor ASD prosi o wsparcie dzieła powołań.
5. Tradycyjna pielgrzymka do Lichenia dzieci I – Komunii św. 28. o5. ( 50zł. Od osoby )
6. Serdeczne podziękowanie dla składających ofiary na daninę diecezjalną w kopertach i wpływające na konto parafialne.