22-28.01.2024.

• ŚRODA: 18:15
    •  W wigilię uroczystości nawrócenia św. Pawła Apostoła – o łaski nawrócenia dla chrześcijan wg. nauki Jezusa – nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
    •  O błogosławieństwo Boże dla solenizantów Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
  • PIĄTEK  18:30
    • śp. Stanisława Lauferskiego od syna Rafała z żoną i wnukami
    • Śp. Zygmunta Kasprzaka od Beaty, Mirosława z rodziną.
    • Śp. Stanisława Sarbinowskiego od szwagierki Eli z rodziną.
    • I – r. śp. Franciszka Pawlickiego i zm z rodziny
  • NIEDZIELA,
    • 8.00 – Za parafian z dziękczynieniem za Łaski kolędowania.
      • Śp. Sebastiana Idziaka od sąsiadów z ul. Pocztowej.
      • 1 rocznica śp. Macieja Łabędy.
      • Śp. Bernarda Gelerta Marię Piotra Kocjan, Bernadetę Łucję Józefa Śliwczyńskich

1. Seniorom składamy życzenia aby z żywą wiarą i radością w sercu dzielili się mądrością codziennego życia. Oni są najbardziej cierpliwi, cenimy ich doświadczenie życiowe.
2. W środę – wigilia uroczystości nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zapraszam
3. Za tydzień, w piątek – 2.02. 24r. – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcimy świece dzieci klas III.
4. Bogu niech będą dzięki za kolędowe spotkania w rodzinach. Dominowała atmosfera życzliwości i radości co potwierdzały kolędowe ofiary za które składam serdeczne dziękczynienie.
5. Trwajmy w kolędowej modlitwie w rodzinach, aby duchowe owoce zawierzenia Bogu ożywiały plany w nowym roku. Duch św. objawia nam potrójną misję chrztu św. „ Nauczycielską, Kapłanską i Królewską”