16-22.01.2023

• ŚRODA:. 18.15 – nowenna
    •  W uroczystość nawrócenia św. Pawła Apostoła – o łaski nawrócenia dla chrześcijan wg. nauki Jezusa – nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
    •  O błogosławieństwo Boże dla rodzin bloków ul. Kościańskiej oraz Kutrzeby, Ogrodowej, Działkowej, Os. 2000, Sady, Alei Brzozowej.
  • PIĄTEK: 18:30
    • O błogosławieństwo Boże dla solenizantów Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
  • SOBOTA: 16:30
    • Śp. Rodziców Zofię i Czesława Ratajczaków i zmarłych z rodziny Ratajczaków, Zimochów, Górskich, Marszewskich, Kerlinów i Nakielskich.
  • NIEDZIELA
    • 8.00 – Za parafian z dziękczynieniem za Łaski kolędowania
      •  Śp. Mariana Gorącego i w 1 rocznicę śp. Władysławy Gorącej, o radość Nieba, prosi córka z mężem.
      •  Śp. Pelagię Świergiel od córki Reginy z rodziną.

1. Seniorom składamy życzenia aby z żywą wiarą i radością w sercu dzielili się mądrością codziennego życia. Oni są najbardziej cierpliwi, cenimy ich doświadczenie życiowe.
2. W środę – uroczystość nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zapraszam na spotkanie kolędowe do świątyni rodziny bloków ul. Kościańskiej oraz ul. Kutrzeby, Ogrodowej i Działkowej, Os. 2000, Sady, Alei Brzozowej z nowenną prosić będziemy o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla rodzin.
3. W piątek o błogosławieństwo Boże dla solenizantów Agnieszki, Franciszka Salezego, Pawła, Tymoteusza i Tomasza z Akwinu
4. Za tydzień, w czwartek – 2.02. 23r. – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcimy świece dzieci klas III.
5. Trwajmy w po-kolędowej modlitwie w rodzinach aby duchowe owoce zawierzenia Bogu ożywiały plany w nowym roku. Duch św. objawia nam potrójną misję chrztu św. „ Nauczycielską Kapłańską i Królewską”