INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
24 – 30.07.2024

• ŚRODA: 18:15
    • Z dziękczynieniem za łaski z prośbą o łaskę mądrego gospodarzenia świętym czasem odpoczynku i rozrywki.
    • W intencji solenizantów Jana Danuty Wandy Władysława Piotra i Pawła.
    • 38 r sakramentu małżeństwa Teresy i Krzysztofa
  • PIĄTEK: 18:30
    • Wigilia uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła – o bł. Boże i ożywienie wiary na wzór apostołów w rodzinach parafii . W intencji solenizantów – Ks. Pawła.
    • Śp. Władysławę i zmarłych z rodziny
  • SOBOTA , 16.30
    • Śp. Władysławę Mariana Gorących od córki z mężem.
    • Śp. Genowefę Turkowiak od syna Janusza i Grzegorza z rodzinami.
    • Śp. Czesława Szymaniaka od syna Zygmunta z żoną.
    • Śp. Stefana, Marię, Lecha Dudziaków i zmarłych z rodziny.
    • 36 rocz. śp. Jana , Jadwigi Gelert , zmarłych z rodziny Płócieniaków, Gelertów, Wawrzyniaków, Józefa Bręczewskiego, Rałała Oleszaka i Macieja Łabęde.
    • W I – roczn. śp. Kazimierza i zm z rodziny Dominiczaków, Nyczaków, Borowiaków.
      • O mądrość Ducha św. w zagospodarowaniu czasu wakacji, o bezpieczny odpoczynek, radość w dzieleniu się z innymi wiarą i życzliwością.
      • Śp. Grzegorza Surmacewicz od rodziny z Białej Podlaski.
      • Śp. Stanisława Liwerskiego od rodziny Szałów.
      • W 20 r. śp. Władysława Krysiaka o dary Ducha św. dla rodziny

Zapowiedzi – Patrycja Serafinowska i Damian Bródka z Pecny

1. Wakacje! Prośmy Ducha św. o łaskę mądrego gospodarzenia świętym czasem odpoczynku i rozrywki. Zachęcam rodziców aby pomogli dzieciom i młodzieży w sięganiu po dobrą książkę, która rozwija wyobraźnię, uspokaja, uczy cierpliwości i pokory.
2. Od 1.07 czas wakacji – zatem proszę sprawy biurowe załatwiać w tym tygodniu.
3. Chrzest w parafii 27.07 sobota o godz. 15.00
4. Przybędą Pielgrzymi do Częstochowy – 6.07 w sobota, tradycyjnie przyjmujemy gości południowym posiłkiem. Uczyńmy to wg słów Jezusa „byłem przybyszem a przyjęliście Mnie”