INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
4 -10.03.2024

• ŚRODA, g. 18.15
    • Z dziękczynieniem za owoce rekolekcji, o łaskę rozpoznawania talentów w służbie Królestwa Bożego
  • PIĄTEK
    • 18.00 –   Droga Krzyżowa,
    • 18.30 – W intencji niewiast naszej parafii, aby wiernie naśladowały NMP w posłuszeństwie Słowu
  • SOBOTA
    • 16.30 – Śp. Czesława Zofię Ratajczaków o bł. Boże w rodzinie .
  • NIEDZIELA
    • 8.00 – O łaskę powołań do służby ewangelizacyjnej
      • Śp. Jana Jakubowskiego od córek i synów.
      • śp. Jerzego Bieńkowskiego od przyjaciół.
    • 14:00 – Gorzkie Żale
1. Niedziele gospodarcza. – Niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcom!
2. W piątek 8.03 – Dzień Kobiet – niech będzie okazją wypowiedzenia naszych serdeczności niewiastom w naszych rodzinach i otoczeniu. Drogie Panie przyjmijcie życzenia, naśladowania NMP w posłuszeństwie Jej Synowi Jezusowi.
3. Zapraszam do czynnego uczestnictwa w piątek w Drodze Krzyżowej o g.18.00
4. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci kl. III w niedzielę 10.03 po Gorzkich Żalach -14.45 a w niedzielę 17.03 rodziców dzieci kl. II
5. Zachęcam do modlitwy o łaskę pokoju na Ukrainie. Darem serca wsparliśmy wspólnotę Sióstr Maryi w Duchu św. – sumą 1.600 zł.
6. Danina to wspieranie instytucji diecezji i Kościoła – dz. za ofiary w kopertach lub na konto parafii.
7. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom os. 2000
8. Wkrótce 19.03 – uroczystości św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin, ojcostwa, młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni narzeczeństwie i małżeństwie.