INTENCJE MSZALNE W Gryżynie.
6 -12.03.2023

• CZWARTEK:
    • 17.30 – Droga Krzyżowa
    • 18.00 – Śp. Urszulę Małczyńską od syna Leszka
      – spotkanie młodzieży
    •  Śp. Czesława Andrzejewskiego od siostry Grażyny z synem Dawidem.
    •  Śp. Helenę, Jana, Irenę, Jana, Pelagię Szydłowskich, Stanisława, Władysławę, Michała, Bronisława Kasińskich , Kazimierę Tadeusza Wożniak, zmarłych dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
    •  Śp. 3 rocznicę Tadeusza Piecucha i zmarłych z rodziny
  • NIEDZELA:
    •  I rocz. śp. Zofii Kaźmierczak, Józefa, Zdzisława, Daniela Kaźmierczak i zmarłych z rodziny Kaźmierczak i Kasperek.
    •  śp. Bożenę Wędzińską i Józefa Szymkowiaka
    •  śp. Annę Siejek od męża Tadeusza z synami.

1. Zapraszam do czynnego uczestnictwa w czwartek w Drodze Krzyżowej o g. 17.30
2. W niedzielę za dwa tygodnie uroczystości św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Papież Franciszek miniony rok ustanowił rokiem św. Józefa – otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin i młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni narzeczeństwie i małżeństwie.
3. Bierzmowanie to sakr. dojrzałości – zapraszam młodzież w czwartek po liturgi.
4. Zachęcam do modlitwy o Łaskę powołań do służby katechetycznej.
5. Po mszy św. proszę rodziców dzieci kl.2 o informacje na temat I- kom św.

6. Z pomocą Bożą planujemy zasadzenie 45 drzew – 10 lip i 10 modrzewi – na cmentarzu w Gryżynie i Nowym Dębcu. 10 dużych i 15 mniejszych tui szmaragdowych przy murze naprzeciw głównego wyjścia z Kościoła.
7. Sprzątanie świątyni powierzamy rodzinom Pani: Cyryli K, Klaudii R, Moniki K, Kazimiery B, Heleny K.

.